BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paroda „Sprendimų ratas 2010″ kviečia atsigręžti į alternatyviąją energetiką

Rugsėjo 30 - spalio 2 d. Lietuvos žemės ūkio universitete (Akademija, Kauno r.) vyks trečioji miško, medžioklės ir aplinkos paroda „Sprendimų ratas 2010″. Šiųmetėje parodoje greta toliau plėtojamų miškininkystės, medžioklės, gamtosaugos ir aplinkos tvarkymo temų, bus ypač akcentuojama alterntyvioji energetika.

Parodos dalyviai lankytojams pristatys saulės, vėjo, biojėgainių gaminamos energijos naudojimo galimybes, šviečiamosios programos renginiuose bus nagrinėjamos pastatų šiltinimo, alternatyvios energijos naudojimo buičiai ir gamybai privalumai, pristatomi naujausi alternatyvios energijos šaltiniai.

Šviečiamojoje programoje 10 seminarų, mokslinė-praktinė konferencija, skirta laukinių gyvūnų, miško ir žmogaus santykiams, forumas mokslo parkų veiklai apžvelgti, kiti parodos tematiką atitinkantys renginiai.

Parodoje bus pristatyta nauja interneto svetainė www.agroakademija.lt, skirta žemdirbiams ir kitiems kaime kuriantiems verslą žmonėms. Tai pirmoji ir vienintelė svetainė, kurioje pateikiama plati ir išsami informacija: apie žemės ūkio šakas ir jų technologijas, paramą žemės ūkiui, bandymų rezultatus, mokslo rekomendacijas, ūkių apskaitą, verslo kūrimą ir ekonominį vertinimą, IT technologijas žemės ūkyje, pasulio įvairenybės ir kt. Parodoje bus pasirašyta svetainės steigėjų ir autorių - Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro bei Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos - partnerystės sutartis.

Bendras parodos „Sprendimų ratas 2010″plotas 27 200 kv.m.(2,7 ha). Parodoje dalyvaus daugiau kaip 100 bendrovių, asociacijų, organizacijų, apie 400 smulkių gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visų Lietuvos rajonų, bet ir Lenkijos, Čekijos, Latvijos, Estijos. Tikrai įdomių ir originalių dalykų parodoje galės įsigyti miškininkai, medžiotojai, ūkininkai, savo sodybas puoselėjantys žmonės.

Parodos lauko scenoje visas tris dienas koncertuos muzikos kolektyvai, nebus pamiršti išalkę parodos lankytojai.

Parodos organizatoriai: Lietuvos žemės ūkio universitetas, LR aplinkos ministerija, Generalinė miškų urėdija, Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija. Paroda veiks 9-17 val., lankymas nemokamas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras