BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Parlamentaras kviečia į piketą prieš slaptą atliekų deginimą

Iniciatyvinė grupė „Kaunas prieš melą” šį trečiadienį, gegužės 30 dieną, 11.30 val., surengs piketą prie Kauno miesto savivaldybės prieš slaptą atliekų deginimą. Atkreipti miesto ir rajono valdžios dėmesį į teisėtus savo reikalavimus sieksime ne tik plakatais, bet ir didžiuliu rūkstančiu kaminu, kurį įžiebsime piketo metu. Nors jau nuo 2012 metų sausio mėnesio Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje planuojamas atliekų deginimo fabrikas, Kauno ir Kauno rajono savivaldybės iki šiol gyventojams nepateikia oficialios informacijos apie būsimą fabriko veiklą.

Iki šiol lieka neatsakyta į klausimus nei apie tikruosius ketinamų sudeginti atliekų kiekius, nei apie galimus planus kurą į šiukšlių deginimo fabriką importuoti iš užsienio.

Piketo metu reikalausime paviešinti visas detales apie atliekų deginimo projektą, kuris planuojamas už gyventojų akių.

Piketas prie Kauno miesto savivaldybės (Laisvės al. 96) vyks 11.30-12.10 valandą.

Nuo 13:00 valandos piketas bus surengtas prie Kauno rajono savivaldybės (Savanorių pr. 341).

Seimo narys Mečislovas Zasčiurinskas,
Iniciatyvinė grupės „Kaunas prieš melą” vadovas,
tel. 8 698 42245
mecislovas.zasciurinskas@lrs.lt

LR Seimo kanceliarijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

ekozinios2012-05-30 08:16

Valerijus Makūnas, Kauno rajono meras:

Rinkėjams medžioti – melas ir bauginimai

“Praėjusią savaitę kai kuriose žiniasklaidos priemonėse pasirodė pareiškimas neva aš, Valerijus Makūnas, slepiu nuo žmonių, kas bus deginama Kauno kogeneracinėje jėgainėje.

Statyti elektrinę Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje iš tiesų planuojama, tai ne naujiena. Žvėriškos šilumos kainos varo į neviltį daugybę Lietuvos žmonių. Kaip sumažinti šią sunkią naštą? Pasaulyje dar neišrasta efektyvesnio būdo už konkurenciją, todėl naujo šilumos gamintojo atsiradimą pakaunėje reikėtų sveikinti.

Tačiau statyti jėgainę LEZ teritorijoje ketina ne Kauno rajono savivaldybė, o privati bendrovė „Fortum Heat Lietuva“. Nors galutinis sprendimas dėl šio projekto dar nepriimtas, tačiau pareiškimo autorius jau žino, kas toje jėgainėje bus deginama. Šiukšlės! Ir tai, pasak jo, labai blogai. (…)

Skaitykite daugiau: http://klaipeda.diena.lt/naujienos/nuomones/rinkejams-medzioti-melas-ir-bauginimai-429281#ixzz1wKaQiEfE

Rašyti komentarą

Tavo komentaras