BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Panevėžyje gali atsirasti hidrolelektrinė

Panevėžio miesto savivaldybė nori išnuomoti nuosavybės teise priklausantį hidrotechnikos statinį. Tikimasi jį panaudoti hidroenergetikai, t. y. mažajai hidroelektrinei įrengti - energijos gamybai iš atsinaujinančių šaltinių. Savivaldybė planuoja hidrotechnikos statinį išnuomoti ne mažiau kaip 10 metų laikotarpiui. Hidrotechnikos statiniui eksploatuoti ir mažajai hidroelektrinei statyti baigiamas formuoti valstybinės žemės sklypas, kuris bus išnuomojamas konkurso būdu.

Mero pavaduotojas Petras Narkevičius teigia, kad pagrindiniai konkurso kriterijai - estetiškai patrauklaus objekto, pritaikyto visuomenės švietimui apie hidroenergetiką, sukūrimas, papildomų lėšų gavimas į biudžetą.

„Tikimės šį hidrostatinį, miesto žmonėms žinomą kaip „Ekrano” užtvanką, išnuomoti, nes atsirado norinčiųjų panaudoti ją praktiškiau - kad tekėdamas vanduo gamintų elektros energiją. Kartu miestas turės papildomai pajamų, naują užtvanką, jos prižiūrėtoją ir dar vieną sutvarkytą objektą. Tad išnuomoję šį įrenginį tik išloštume”, - sakė P.Narkevičius.

Panevėžio miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras