BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Panevėžyje dviratininkams bus patogiau

Panevėžio miesto savivaldybės užsakymu mieste atnaujintas dviračių takų žymėjimas ir pastatyti nauji ženklai. Iš Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos tam skirta 50,3 tūkst. Lt.

Parengtas dviejų etapų darbo projektas, kuris užtikrins patogią, informatyvią, kokybišką, saugų susisiekimą dviračių takais miesto svečiams ir miestiečiams. Šiemet jau įgyvendintas pirmasis etapas - pažymėtas 11 km ilgio Didysis žiedas, einantis S.Kerbedžio - Nemuno - Pilėnų - Beržų - J.Biliūno - Elektronikos - Senamiesčio gatvėmis. Pagrindinėje ir kitas jungiančioje trasoje pastatyta daugiau kaip 200 ženklų.

„Šiemet Panevėžį paskelbę dviračių sostine, parengėme viso miesto dviračių takų ženklinimo sistemą, jau sutvarkėme dalį dviračių takų. Nauja tai, kad pažymėti ne tik dviračių takai, bet ir ženklais nurodyti jų numeriai, kryptys ir pavadinimai. Dabar net ir nežinant maršruto bus galima patogiai orientuotis pagal ženklus”, - sakė administracijos direktorė Kristina Vareikienė.

Antruoju etapu - 2013-2015 metais - planuojama pažymėti likusias 7 dviračių takų trasas: Žydrąją (Pajuosčio - Berčiūnų); Piniavos - centro - Pažagienių - Šilagalio; Berčiūnų - centro - Venslaviškių; Pramonės žiedą (J.Janonio - Pramonės - Pušaloto); Kniaudiškių žiedo - centro; sodų - centro ir kitas. Likusių daugiau kaip 60 km trasų pažymėjimas priklausys nuo turimų lėšų.

Panevėžio miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras