BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Panevėžio policija nustebino belgą - operatyviai rado jo pavogtą dviratį

Panevėžyje besisvečiuojantį belgą nustebino ne dviračio vagystės faktas, o tai, kad 3 500 litų kainuojantis dviratis buvo surastas. Pasak svečio, Belgijoje taip pat vagiami dviračiai, kad juos surasti niekas nesitiki, tad, atgavęs savo transporto priemonę, paspaudęs ranką tyrėjai ir įtariamajam, belgas Pieter išvyko.

Birželio 12 d. 19.15 val. į Panevėžio apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi dvidešimt penkerių Belgijos pilietis. Jis pranešė, kad dingo 3 500 litų vertės dviratis, kurį, prirakinęs prie dviračių stovo, jis paliko prie parduotuvės „Iki” Panevėžyje, Ukmergės g.

Panevėžio apskr. VPK Panevėžio miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

Kad jo dviratis atsiras ar bus surastas, belgas netikėjo. Kriminalistams jis papasakojo, kad jo šalyje irgi vagiami dviračiai, tačiau jų niekas neranda. Kalbėdamas su pareigūnais jis net neįtarė, kad jo laukia maloni staigmena - tolimoms kelionėms skirtas dviratis grįš pas šeimininką.

Tą šeštadienio vakarą garaže Beržų gatvėje Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus tyrėjas remontavo savo automobilį. Jis pastebėjo gerai žinomą kriminalistams panevėžietį E. S., g. 1975 m., važiavusį pro pareigūno garažą labai prašmatniu dviračiu. Pareigūnas, žinodamas, kad paskui E. S. tęsiasi ne vieno teistumo už vagystes šleifas, trisdešimt ketverių vyrą sustabdė ir, paskambinęs budėtojams, sužinojo, kad būtent toks dviratis pavogtas. Atvykę patruliai įtariamąjį sulaikė.

Baudžiamoji byla dėl vagystės pagreitinto proceso tvarka perduota teismui, belgas Pieter tęsia savo kelionę po Lietuvą net nežinodamas, kad posakis „Tikras pareigūnas ir po darbo yra pareigūnas” dar kartą pasitvirtino Panevėžyje.

Šaltinis: AINA

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras