BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Panevėžio Laisvės aikštę papuošė dviračio instaliacija

Panevėžio miesto savivaldybės rinkodaros darbo grupės iniciatyva įvairiose miesto erdvėse vis daugiau ženklų, kad rudenį mieste vyks Europos dviračių treko čempionatas. Šiandien Laisvės aikštėje rėmėjų lėšomis pastatytas didelis senovinis reklaminis dviratis.

„Malonu, kad Panevėžys puošiasi ir rengiasi Europos treko elito čempionatui, pirmajam tokio lygio dviračių sporto renginiui Lietuvos istorijoje. Džiugu, kad „Cido” arenos valdytojai atsiliepė į rinkodaros grupės prašymą ir savo lėšomis pagamino šį originalų dviratį”, - sako rinkodaros darbo grupės narys, mero patarėjas Darius Simėnas.

Nuo gegužės mėnesio po Panevėžį ir kitus didžiuosius šalies miestus keliauja plakatai „Panevėžys - dviračių miestas”. Juose čempionatą ir miestą reklamuoja garsiausia šalies dviratininkė, pasaulio čempionė Simona Krupeckaitė. Taip ne tik primenama apie šiemet vieną didžiausių šalies sporto renginių, bet ir apie tai, kad Panevėžys pajėgus priimti garsiausius Europos dviratininkus.

Dviračių tematika atsispindi miesto gėlynuose - juose sukasi dviračių ratai, Senvagėje - čia išdėliota gėlių kompozicija (ratas) su užrašu „Sėkmės”.

Dviračių instaliacijos puošia visus 5 įvažiavimus į miestą, o nebaigtas statybvietes Laisvės aikštės šiaurinėje dalyje uždengė Dailės mokyklos moksleivių piešinys „Panevėžys - dviračių miestas”.

Šiemet pagerėjo ir dviračių infrastruktūra - atnaujintas kai kurių dviračių takų žymėjimas, pastatyta naujų ženklų.

Didžiausias Lietuvos dviračių sporto istorijoje renginys - Europos dviračių treko čempionatas - Panevėžyje vyks spalio mėnesį. Jame tikimasi sulaukti apie 250 sportininkų, tiek pat trenerių ir aptarnaujančio personalo iš maždaug 25 šalių.

Panevėžio miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras