BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Padovanok knygą – pasidalink gerumu!


Knygos žmones lydi nuo pat vaikystės iki žilos senatvės ir kartais nutinka taip, kad namie jų prisikaupia tiek, kad net nebežinai kur dėti. „Padovanok knygą - pasidalink gerumu” - kviečia dalintis. Knygos skirtos šviesti žmogų, nevalia laikyti jas užverstas.

Akcijos tikslas: Gerokai sumažėjus bibliotekų finansavimui, bibliotekų fondai vis mažiau papildomi naujomis knygomis, o periodikos skaityklos naujausia spauda. Knygų gerumo akcijos tikslas - bibliotekų fondus papildyti tiek naujomis, tiek naudotomis knygomis.

Akcijos trukmė: Akcijos pradžia: 2009m. lapkričio 16 d.

Akcijos pabaiga: 2010m balandžio 23-30 d. Nacionalinė bibliotekų savaitė

Reikalingos knygos: Atsižvelgus į panašių akcijų patirtį ir pasimokius iš klaidų, buvo nutarta nustatyti tam tikrus limitus renkamoms knygoms. Senų knygų bibliotekos turi, labiausiai jaučiamas naujų ir žemiau išvardintų knygų trūkumas.

  1. Grožinė literatūra - nauja + iki 10m senumo;
  2. Vaikų literatūra - nauja + iki 10m senumo;
  3. Mokslinė literatūra - nauja + iki 3, 5 metų senumo
  4. Knygos užsienio kalba - neribojama;
  5. Menas - neribojama;
  6. Žodynai, žinynai, enciklopedijos - neribojama

Knygų išdalinimas: Balandžio mėnesį, Nacionalinės Bibliotekų savaitės metu, bus organizuoja akcijos metu surinktų knygų mugė.

Knygų rinkimo būdai: Kadangi akcija skirta visiems Lietuvos piliečiams, tai ir pati akcija vykdoma pačiais įvairiausiais būdais.

  1. Knygos bus surenkamos įmonėse iš įmonių darbuotojų. Suderinus su įmonės administracija žinia apie akciją paskelbiama visiems įmonės darbuotojams, sutartu laiku jie suneša knygas ir suderina su mumis dėl jų pristatytmo į sandėlį. Esant galimybėms pati įmonė pristato knygas, o nesant jas perima akcijos organizatoriai.
  2. Nevyriausybinėse organizacijose knygos bus renkamos tokiu pat principu kaip ir įmonėse.
  3. Taip pat galima tiesiogiai susisiekti su mumis elektroniniu paštu padovanokknyga@gmail.com arba skambinti telefonu +370 671 52088 ir rasti jums patogiausia sprendimą.

Labai kviečiame visus norinčius prisijungti ar turinčius idėjų kaip dar optimaliau išnaudoti šią akciją su mumis susisiekti!

Taip pat labai kviečiame kiekvieną padovanojusį knygą, joje palikti palinkėjimą būsimajam skaitytojui. Kiekvienas palinkėjimas tarsi mažas priminimas apie gerumą.

Daugiau informacijos: www.padovanokknyga.lt

Organizatorių informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras