BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Originali daugiabučio kiemelio aplinka džiugina aplinkinius

Išradingai sutvarkyta M. K. Čiurlionio g. 77 namo aplinka traukte traukia akį, džiugina visus aplinkinius ir bent akimirkai priverčia pamiršti visus rūpesčius. Šis Druskininkų daugiabučio kiemo vaizdelis, ko gero, netrukus paplis po visą Europą: kaip sakė idėjos ir kompozicijos autorius druskininkietis Vitas Martinonis, sportininkai ir svečiai, praėjusią savaitę viešėję Sporto centre vykusiame Europos rankų lenkimo čempionate, skubėjo nufotografuoti kiemelio kompoziciją atminčiai.

Tikriausiai kiekvienas, skubantis gatve, nusišypso ir pasidžiaugia tokia išmone. Druskininkų savivaldybei skambinę kurorto svečiai siunčia širdingiausius linkėjimus namo gyventojams ir dėkoja idėjos ir kompozicijos autoriui.

Neseniai šešiasdešimtmetį atšventęs V. Martinonis, druskininkietis nuo 1953-ųjų, papasakojo, kad kolekcionuoti dviračius kompozicijai pradėjo dar rudenį. Triratuką, kuris pagamintas dar 1960-aisiais, surado Alytaus apskrityje, kiti „vietiniai” - iš Švendubrės, Jaskonių kaimo, buvę numesti kaip nereikalingi padargai. Pridėjęs ranką ir išmonę, Vitas atnaujino juos ir sako, kad sukurti visą šį grožį jam atsiėjo vos daugiau nei 100 litų. Gėles pasodino kartu su dukterėčia Jūrate.

Šios pastangos ir graži iniciatyva mums visiems dar kartą primena, kad Druskininkuose jau apsigyveno vasara, ir jos grožį, jei tik panorėsime, galime išryškinti kiekvienas, savaip papuošdami, sutvarkydami viešą mus supančią erdvę, aplinką.

Laimos Rekevičienės nuotraukose - druskininkiečio Vito Martinonio sukurta kiemelio prie M.K.Čiurlionio g.77 kompozicija.

Druskininkų savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras