BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Norintys pradėti ekologiškai ūkininkauti privalo būti išklausę “Ekologinio ūkininkavimo pagrindų” kursus

2012 m. lapkričio 16 d. Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-876 pakeista tvarka dėl privalomo mokymo siekiantiems gauti ekologinės gamybos sertifikatą. Norintys pradėti ekologiškai ūkininkauti privalo turėti su ekologine gamyba susijusį išsimokslinimą arba išsimokslinimo pripažinimą.

Ekonaujienos.lt nuotr.

Nepateikus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimo pagal privalomąją mokymo programą “Ekologinio ūkininkavimo pagrindai” ar turimo išsimokslinimo pripažinimą lygiaverčiu nustatytam privalomajam Ekologinio ūkininkavimo pagrindų kursui arba kitiems mokymams, susijusiems su ekologine gamyba, iki einamųjų metų birželio 15 d., sertifikavimo įstaiga ekologinės gamybos einamaisiais metais nesertifikuos. Įsakymas dėl privalomo mokymo panaikintas, jo nuostatos perkeltos į Ekologinio žemės ūkio taisykles.

Žemės ūkio rūmų specialistai įgyvendindami projektą „Ūkio valdymo pagal kompleksinės paramos reikalavimus ir ekologinio ūkininkavimo kompetencijų ugdymas” organizuoja ir veda trijų dienų kursus pagal privalomąją mokymų programą „Ekologinio ūkininkavimo pagrindai” pradedantiems ekologiškai ūkininkauti. 2013 m. sausio mėnesi kursai vyks Alytaus, Mažeikių, Prienų ir Radviliškio rajonuose, vasarį - Akmenės, Molėtų, Raseinių, Šakių, Tauragės ir Vilkaviškio r. ir kovą - Panevėžio, Rokiškio, Skuodo, Utenos ir Zarasų r. Informaciją apie vykdomus mokymus, jų tikslią vietą, laiką, atsakingus asmenis rasite Žemės ūkio rūmų internetinio puslapio nuorodoje “Mokymo kursai”.

Ministro įsakymas

ŽŪR informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras