BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nemokamuose nėščiųjų kursuose – apgultis

Vos paskelbus, kad renkama grupė nemokamoms nėščiųjų paskaitoms, Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro telefonai „užkaista”. Būsimosios mamos labai aktyviai domisi galimybe dalyvauti mankštose ir paskaitose, todėl neretai užsiėmimuose nebeužtenka vietų. Atsižvelgdami į paskaitų populiarumą, biuro specialistai organizuoja papildomą paskaitą nėščiosioms tema „Natūralus maitinimas”. Ji rengiama 2011 gegužės 31 dieną 17:30 val. Paskaita vyks Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro patalpose Taikos pr. 76, pirmame aukšte, salėje prie baseino (buvusi Vaikų poliklinika).

„Norime nuraminti būsimus tėvelius, jog naujas paskaitų ir mankštelių ciklas vyks birželio mėnesio pabaigoje. Registracijos pradžia bus paskelbta birželio mėnesio pradžioje. Džiaugiamės, kad galime suteikti progą nėščiosioms sužinoti kuo daugiau apie laukimo stebuklą, vaikučio priežiūrą, maitinimą. Ne paslaptis, kad analogiški kursai nepigūs, todėl nėščiųjų antplūdis mūsų nemokamose paskaitose yra suprantamas” , - sakė Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuro specialistė Roberta Tamulevičiūtė.

Nuo metų pradžios Klaipėdos m. visuomenės sveikatos biuras surengė keliolika nemokamų paskaitų - jas išklausė apie trys šimtai būsimųjų tėvelių.

Išankstinė registracija į paskaitą „Natūralus maitinimas” - būtina. Registruotis reikėtų mob. tel. (8 612) 30179, el. paštas: roberta@sveikatosbiuras.lt. Registracija vyksta darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Sveikatos apsaugos ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Lukrecija2015-05-18 08:15

Manau, kad paskaitos nėščiosioms yra labai naudingos, todėl ir yra tiek norinčių dalyvauti nemokamuose užsiėmimuose. Juk sužinai kaip rūpintis savo vaikučiu, kaip teisingai maitinti, mankštintis ir padėti augti. Manau tokių kursų reikėtų daugiau :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras