BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nemokami bilietai į Forum Cinemas Vingis filmą “Grėsmingas signalas”


Ekonaujienų skaitytojai gali gauti nemokamų bilietų į Forum Cinemas Vingis rodomą Kino pavasario filmą “Grėsmingas signalas” (”Full Signal” rež. Talal Jabari.) Beje, režisierius dalyvaus filmo pristatyme Lietuvoje.

Mūsų kolegos www.gyventisamoningai.lt siūlo bilietą beveik už dyką - tereikia pakomentuoti įrašą ir geriausias komentatorius laimės. Kiti kolegos www.ekoblogas.wordpress.com siūlo net du bilietus, tačiau komentarą jums jau reikės papildyti nuorodomis į mokslinius šaltinius.

Ekonaujienos taip pat nori padovanoti jums bilietą, tačiau kartu kviečiame atlikti ir labai įdomų EKSPERIMENTĄ.

Eksperimentas: VISĄ DIENĄ be “MOBILIAKO”!

Kovo 26 d. (penktadienį) ryte jums reikia išjungti savo mobilųjį telefoną ir padėti jį nepasiekiamoje vietoje. Jį pasiimti galėsite tik sutemus - vakare. Tada brūkštelkite keleto sakinių rašinėlį kaip jums sekėsi išgyventi be mobiliojo ryšio telefono ir atsiųskite mums arba parašykite šio įrašo komentare.

Rašinėlį reikia siųsti iki kovo 27 dienos, 10:00 val. Būtina nurodyti savo vardą ir pavardę. Nugalėtojo laukia nemokamas bilietas į filmą “Grėsmingas signalas”.

Bilietą gaus tik vienas, bet laimės visi dalyvavusieji, nes dienos be “mobiliako” patirtis įdomi ir nauja.

Sakot, tai neįmanoma? Pabandykite!
Sakot, tai paprasta? Įrodykite!

Beje, ekonaujienų redakcija taip pat prisijungs prie eksperimento! Taip kad penktadienį telefonu mes būsime nepasiekiami - rašykite elektroninius laiškus!

Ekonaujienų redakcija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (6)

Petras2010-03-26 09:39

Butu galima padaryti kasmentine svente - diena be mobiliako! ;)

ekonature2010-03-26 11:11

Radau informacijos, kad vasario 6 d. yra tarptautinė diena be mobiliako - taip kad kartosim šį eksperimentą kiekvienais metais!

Augis2010-03-26 14:43

Tele2 viesuju rysiu vadovas Andrius Baranauskas yra sakes, kad mobilusis telefonas kenkia netgi daugiau nei mobiliojo rysio antena: „Prie ausies priglaustas mobilus telefonas, mikrobangų krosnelė ar net televizorius spinduliuoja daugiau nei mobiliojo ryšio antena“, – dėsto argumentus A.Baranauskas.“ (www.klip.lt/naujienos/news=408)

Idomu2010-03-26 16:25

Cia nuoroda i mokslini tyrima, pagrindzianti mobiliuju telefonu zala:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17409179

kotryna2010-12-09 16:46

norisi daugiau

antnas2011-10-25 18:07

man patinka!

Rašyti komentarą

Tavo komentaras