BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nemokami aplinkosauginio švietimo seminarai-paskaitos!

VšĮ „Kultūros idėjų institutas” ir iniciatyvinė grupė „Eko karta” kviečia 8-12 klasių moksleivius bei jaunimą į nemokamus interaktyvius seminarus ir paskaitas, kurie visą rudenį vyks Energetikos ir technikos muziejuje (Rinktinės g. 2, Vilniuje). Mokymų dalyviai sužinos visą tiesą apie klimato kaitą, apie tausojantį vartojimą, atsinaujinančius energijos išteklius, iš kur gauti energiją, atliekas ir apie tai kaip „užsiauginti” svajonių namą.

Mokymus ves atitinkamos srities specialistai, kurie kels daug įdomių klausimų, kartu su auditorija bus ieškomi atsakymai, pateikiami įdomūs faktai ir teorija, bet čia pat siūlomi ir praktiniai sprendimo būdai, dalyviai galės kelti jiems rūpimus klausimus ir kartu su lektoriumi ieškoti atsakymų.

Renginių grafikas:

2011-09-29 Pavojingos atliekos - ką mes žinome apie jų tvarkymą
2011-10-06 Atliekos - šiukšlės ar naudingos žaliavos?
2011-10-20 Kaip ir iš kur gauti elektros?
2011-10-27 Klimatas keičiasi, o ar keičiamės mes?
2011-11-10 Ar įmanoma užauginti namą?
2011-11-24 Kaip ir iš kur gauti elektros?
2011-12-01 Biomasė - ateities kuras!?

Daugiau informacijos www.ekokarta.lt.

Į mokymus registruotis: info@emuziejus.lt arba tel. 8 (5) 278 20 85.

Visi renginiai nemokami!

VšĮ „Kultūros idėjų institutas” jau 6-tus metus vykdo visuomenės ekologinį švietimą bei ugdymą. Nuo 2006 m. leidžia ekologiškos kultūros gidą - žurnalą „Ozonas”, kuris taip pat, kaip ir visa kita vykdoma veikla, yra nemokamas ir prieinamas kiekvienam besidominčiam ekologija, darniu vystymusi, aplinkai palankiu gyvenimo būdu ir mūsų visų ateitimi. Kartu su jaunimo iniciatyvine grupe „Eko karta” nuolat organizuoja įvairius nemokamus renginius skirtingoms visuomenės grupėms: paskaitas-diskusijas, įvairias kūrybines dirbtuves, aplinkosaugines stovyklas, taip pat gėlių sodinimo akcijas mokyklose bei daržovių sodinimo akcijas vaikų globos namuose ir kt.

Seminarai ir paskaitos yra dalis visuomenės aplinkosauginio informavimo, švietimo ir atsakingo gyvenimo būdo skatinimo projekto: „Kurk ateitį atsakingai”. Projektą bendrai finansuoja Europos Sąjunga ir Lietuvos Respublika.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras