BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naujas leidinys apie chemines medžiagas buityje

Iš kur mūsų organizme atsiranda pavojingos cheminės medžiagos? Kaip sveikatą veikia tokie kasdieniai daiktai kaip batai arba dušo užuolaidos? Ką slepia nealergizuojanti pagalvė?

Atsakymai į daugybę panašių klausimų - naujame iliustruotame Baltijos aplinkos forumo leidinyje „Yra daugybė priežasčių domėtis pavojingomis cheminėmis medžiagomis”. Paprasta ir kiekvienam vartotojui suprantama kalba čia pateikiama informacija apie pavojingiausias ir plačiausiai naudojamas chemines medžiagas sutinkamas mūsų kasdienėje aplinkoje ir buityje. Leidinyje aprašomas jų veikimo pobūdis bei patariama, kaip ir kodėl šių medžiagų reikėtų vengti.

Leidinį galima skaityti PDF formatu

Ankstesni Baltijos aplinkos forumo leidiniai panašiomis temomis - “Baltijos aplinkos forumo” svetainėje

Naujausias leidinys - dalis drauge su partneriais iš kitų Baltijos jūros regiono valstybių įgyvendinamo projekto „Baltijos šalių veiksmai siekiant sumažinti Baltijos jūros taršą pavojingomis medžiagomis”. Jo metu daugiausia dėmesio skiriame darbui su chemines medžiagas naudojančiomis pramonės įmonėmis ir už cheminių medžiagų valdymą atsakingomis institucijoms.

Išsamesnės informacijos teiraukitės: Laura Stančė, Cheminių medžiagų ekspertė, el.p. laura.stance@bef.lt, tel. 8 5 215 9287.

Baltijos aplinkos forumo informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras