BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauja knygelė vaikams apie meldinę nendrinukę

Kodėl paukščiai gieda? Ar visi pievos gyventojai reikalingi? Ką pasiimti ruošiantis į žygį? Kodėl paukščiai nyksta? Kaip tu gali išgelbėti meldinę nendrinukę? Naujoje knygelėje „Meldinė nendrinukė. Mažasis vadovas vaikams” jaunieji skaitytojai ne tik sužinos įdomybių apie šį giesmininką, bet ir ras įvairių užduočių, padėsiančių pažinti paslapingą pievų pasaulį.

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad pievoje visos žolės vienodos, o paukščiai čiulba panašiais balsais, kurių neįmanoma atskirti. Išties paslaptingas gamtos pasaulis gali bauginti: tiek nežinomų gyvių, augalų, garsų ir reiškinių! Tačiau juk kartu taip maga pažinti, nustebti ir suprasti, o pakeliui dar sutikti draugų, patirti nuotykių bei išmokti naujų dalykų?

Jei ruošiesi jaudinančiai kelionei į gamtą, šis mažasis vadovas padės išmokti pažinti pievų paukščių pasaulį ir vieną iš rečiausių jo gyventojų - meldinę nendrinukę. Spalvingoje knygelėje gausu ne tik faktų ir istorijų, bet ir smagių žaidimų, laisvalaikio užsiėmimų idėjų ir patarimų, kaip savarankiškai stebėti gamtą.

Leidinį galima gauti atvykus į Baltijos aplinkos forumo biurą Vilniuje arba pavartyti internete ir atsisiųsti.

Teksto autorius - Almantas Kulbis, dailininkas - Paulius Juodišius. Knygelę, įgyvendindamas meldinės nendrinukės apsaugos projektą išleido Baltijos aplinkos forumas.

www.meldine.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras