BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nauja internetinė ekoparduotuvė Lietuvoje! www.biolinija.lt

Mes prekiaujame: ekologiška sertifikuota kosmetika “Madara”, “Eubiona”, “Earthbound Organics”, ekologiškomis ir natūraliomis valymo bei skalbimo priemonėmis “Alma Win” bei “Klar”.

BIOLINIJA prekiauja iš natūralių, gamtoje randamų ir ekologiškų žaliavų pagamintais kosmetikos produktais, savo sudėtyje neturinčiais naftos produktų, cheminių konservantų (pvz., parabenų, kurie yra alergenai, toksiški, neigiamai veikiantys imuninę sistemą), mineralinių aliejų, trukdančių odai kvėpuoti, ir kitų žalingų chemikalų.

Minimalus ingredientų kiekis ir nuostabus žolelių kvapas!

EARTHBOUND ORGANICS - tai rankų darbo kūno priežiūros priemonės iš Velso. Dauguma naudojamų ingredientų yra sertifikuoti kaip ekologiškai užauginti arba surinkti laukinėje gamtoje; yra visiškai natūralūs, be toksinių ir cheminių priedų. Pagaminta iš ekologiškų žolelių, ekologiškų šalto spaudimo aliejų ir vietinio bičių vaško. EARTHBOUND ORGANICS filosofija paremta požiūriu, kad viskas, ką mes naudojame savo odos priežiūrai, turi būti švaru ir natūralu, nes tai bus absorbuota į mūsų kūną.

Natūrali kosmetika už prieinamą kainą!

EUBIONA - grožis ir gerovė vienybėje su gamta! Prekės ženklas EUBIONA apjungia metų patirtį ir garantuoja kokybę. Vertingi aliejai, vaistinių žolelių, gėlių bei vaisių ekstraktai puoselėja Jūsų plaukus, veido ir kūno odą. EUBIONA produktai yra be sintetinių dažų, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. EUBIONA sertifikuota ECOCERT.

Prabangi Baltijos pievų linija!

MADARA - visiškai natūrali gėlių ir augalų kosmetika, skirta kūno bei veido priežiūrai; iš Baltijos šalių pievų ir miškų. Ji sukurta iš augalų aktyvių ekstraktų, natūralių aliejų, kakavos sviesto, bičių vaško, kitų augalinės kilmės ingridientų, kurie suteikia odai būtinų medžiagų. MADARA sertifikuota ECOCERT.

Švara nekenkiant gamtai ir sau!

ALMA WIN ir KLAR skalbimo ir valymo priemonės patvirtintos dermatologų, švelnios odai, nesukelia alergijos, naudojamos natūralios, atsinaujinančių išteklių medžiagos, išgaunamos iš kontroliuojamų biologinių terpių, nenaudojamos genetiškai modifikuotos medžiagos, puikūs skalbimo ir valymo rezultatai. Visos priemonės sertifikuotos Belgijos tyrimų instituto „Eco-Garantie-Zeichen” (ekologinės garantijos) ženklu.

Prekes galima užsisakyti internetu visoje Lietuvoje su pristatymu į namus. Pageidaujantys prekes atsiimti tiesiogiai iš Biolinijos, dėl užsakymų gali kreiptis tel. 8606 82497 ar el. paštu info@biolinija.lt.

UAB Biolinija

Adresas: Tauralaukio g. 12B, LT-92347 Klaipėda
Tel. +370 606 82497
www.biolinija.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Eko grožis2011-10-18 22:18

Ačiū už pateiktą nuorodą. Produkciją parduotuvėje yra tikrai stebinanti.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras