BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Moksleivių konkursas „Mano miestelis be pavojingų atliekų“. Prizas - 11 pažintinių ekskursijų į aplinkosauginius objektus

Gamintojų ir importuotojų asociacija, UAB „Atliekų tvarkymo centras” ir VšĮ „Problemų sprendimo centras” skelbia Lietuvos mokyklose panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių elementų), akumuliatorių ir nebenaudojamos elektros bei elektroninės įrangos surinkimo akciją „Mano miestelis be pavojingų atliekų”. Akcijos metu moksleiviai raginami atnešti į mokyklą panaudotas nešiojamąsias baterijas (galvaninius maitinimo elementus), akumuliatorius ir nebenaudojamą buitinę techniką bei elektroniką. Šio projekto metu visoms mokykloms, dalyvausiančioms akcijoje, bus pristatyti specialūs kibirėliai, skirti rinkti nešiojamąsias baterijas (galvaninius elementus) ir akumuliatorius.

Su mokyklomis suderintu laiku organizatoriai atvyks į mokyklą ir išsiveš moksleivių suneštą nebenaudojamą buitinę techniką ir elektroniką bei surinktas nešiojamąsias baterijas ir akumuliatorius. Siekiant moksleivius skatinti dalyvauti šioje akcijoje ir surinkti kuo daugiau atliekų, įsteigiamas prizas: 11 pažintinių ekskursijų į aplinkosauginius objektus.

Moksleivių konkurso, skirto laimėti 11 pažintinių ekskursijų į aplinkosauginius objektus, nuostatai

Konkurso nuostatai reglamentuoja konkurso tikslus, dalyvius, konkurso reikalavimus, organizavimo ir vertinimo tvarką.

Konkurso tikslai.

  • Skatinti moksleivius neišmesti panaudotų nešiojamųjų baterijų (galvaninių maitinimo elementų), nešiojamų akumuliatorių ir nenaudojamos elektros ir elektroninės įrangos bet kur, o atnešti į mokykloje esančią surinkimo vietą.
    Atrinkti mokyklas, kurių moksleivių grupės vyks į pažintines ekskursijas.

Konkurso dalyviai.

Visų Lietuvos mokyklų, kuriose bus pristatyti nešiojamų baterijų, akumuliatorių, galvaninių maitinimo elementų kibirėliai, 1-12 klasių moksleiviai.

Konkurso objektas.

Konkurso objektas - akcija mokykloje, skatinanti rinkti panaudotas nešiojamas baterijas, akumuliatorius, galvaninius maitinimo elementus ir elektros bei elektroninę įrangą.

Konkurso laikas ir vieta.

Konkursas vyksta nuo kovo mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 15 d.

Konkurso vertinimas.

Rezultatus vertina komisija. Komisijos nariai:

  • Alfredas Skinulis, Gamintojų ir Importuotojų Asociacijos direktorius.
    Kristina Štelmokaitienė, UAB „Atliekų tvarkymo centras” vykdančioji direktorė.
    Lijana Kanarskienė, VšĮ “Problemų sprendimo centras” direktorė.

Balų skyrimas.

Maksimalus balų skaičius - 10.
Maksimalus balų skaičius už daugiausiai surinktų nešiojamų baterijų, akumuliatorių ir galvaninių maitinimo elementų - 5. Balai bus skirstomi, atsižvelgiant į moksleivių skaičių mokykloje.
Maksimalus balų skaičius už elektros ir elektroninės įrangos rinkimą - 3 balai. Balai bus skiriami, atsižvelgiant į moksleivių skaičių mokykloje.
Papildomi balai už aktyvumą dalyvaujant akcijoje - 2 balai.

Konkursas vyks visose Lietuvos apskrityse.

Apdovanojimai.

Vienuolikos mokyklų moksleiviai laimės pažintinę ekskursiją į aplinkosauginius objektus. Prie ekskursijų programos bus pasiūlyta ir kultūrinė arba gamtosauginė pažintinė programa. Į ekskursijas moksleiviai bus vežami komfortabiliais autobusais, lydint mokyklos mokytojams ir organizatoriams.

Po vieną mokyklą - nugalėtoją, bus atrinkta iš Vilniaus miesto bei visų Lietuvos apskričių: Vilniaus, Kauno, Alytaus, Panevėžio, Klaipėdos, Tauragės, Telšių, Šiaulių, Marijampolės, Utenos.

Konkursą laimėjusių mokyklų atsakingi darbuotojai bus informuoti, o tų mokyklų mokytojai ir administracija nuspręs, kurie moksleiviai keliaus į ekskursiją.

Organizatoriai:

Gamintojų ir importuotojų asociacija.
UAB „Atliekų tvarkymo centras”.
VšĮ „Problemų sprendimo centras”.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras