BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mokanti Žemė

Norite išmokti auginti daržo augalus bei turėti savo ekologiškai užauginto maisto, bet neturite tam vietos? - Prisijunkite. Bendraminčiai iš „Maisto šaknys” ir Žali.lt kviečia visus norinčius mokytis ir auginti ekologiškas daržoves, drąsiai jungtis ir dirbti kartu. Sėsime, auginsime, mokysimės gamtinės žemdirbystės įgūdžių, kooperatyviai dirbsime ir dalinsimės užsiaugintu maistu, puikiai leisdami laiką gamtoje. Tad jau šį sekmadienį organizuojame pirmąją išvyką į 3 ha žemės plotelį, kuriame auginsime savo maistą.

Stengsimės tai daryti kiek įmanoma sveikiau ir ekologiškiau - gamtinės žemdirbystės būdu, kurio pagalba praktiškai nereikės skirti laiko augalų priežiūrai (laistymui, ravėjimui ir pan.) Pagrindinis darbas - tai tinkamai paruošti dirvą ir augalus sodinimui. Didžiają dalį darbo atliks gamta.

Jei negalėsit prisijungti per šią išvyką, visada galite prisidėti per kitas ateinančias išvykas.

Šios išvykos metu apsižvalgysime, generuosime idėjas, bendrausime ir svarbiausia atliksime kelis pradedamuosius darbus ir sėsime pirmuosius augaliukus (prieskoninės žolelės, įvairios salotos, špinatai, ropės, ridikėliai, žirniai, svogūniniai bei salieriniai (morkos, petražolės, salierai, pastarnokai, krapai) augalai). Dalinsimės žiniomis bei patirtimi ir aptarsime daržo priežiūros ir darbų klausimus. Kas turite, pasiimkite grėblį - sugrėbsime pernykštę žolę, kurią naudosime mulčui. Dar praverstų vienas kitas kauptukas ir galbūt kastuvas. Taip pat gali praversti pirštinės, keli metrai virvės, kišeninis peiliukas ir agroplėvelė. Neužmirškite įsidėti sėklų bei ko nors pavalgyti sau ir draugui.

Žemė yra apie 25 km nuo Vilniaus, šalia Kariotiškių traukinių stotelės. Tarp Kulpio ir Skaisčio ežerų. http://goo.gl/maps/yzZ0I

Iki ten ketiname nusigauti traukiniu (o kas turės galimybę - savo transportu. Žodžiu, susikooperuosim :). 11:20 renkamės Vilniaus traukinių stotyje prie įėjimo, sėsime į 11:40 traukinį Vilnius-Kaunas ir 12:03 būsime Kariotiškių stotelėje. Pilna bilieto kaina į vieną pusę 5 Lt.

Laikas: Balandžio 28 d., sekmadienis, 11:20.
Susitikimo vieta: prie Vilniaus traukinių stoties įėjimo

Kontaktai:
Gražvydas g.jegelevicius@gmail.com +37060162863
Donatas www.facebook.com/donatas.vaicius
vaiciusdonatas@gmail.com +37069339701

Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės ;)

Maisto Šaknys: www.maistosaknys.lt
Susivienijimas Žali.lt

Renginys Facebook’e.

Auginti savo maistą tai lyg spausdinti savo pinigus.

Iš anglų k.: "Auginti savo maistą tai lyg spausdinti savo pinigus".

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras