BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Miškai – pagrindinė parodos „Sprendimų ratas 2011“ tema

Rytoj, rugsėjo 29 d., 10 val. Aleksandro Stulginskio universitete (buvęs Lietuvos žemės ūkio universitetas) bus atidaryta miško, medžioklės ir aplinkos paroda „Sprendimų ratas 2011″. Ją organizavo Aplinkos ministerija ir Aleksandro Stulginskio universitetas. Ši paroda rengiama jau ketvirtąjį kartą. Tradiciškai ji veiks tris dienas. Pagrindinė šiemetinės parodos tema - miškai.

Jungtinės Tautos 2011-uosius yra paskelbusios Tarptautiniais miškų metais, siekdamos atkreipti pasaulio bendruomenės dėmesį į miškų išsaugojimo ir darnaus miškų ūkio vystymosi svarbą. Šia proga organizuojami įvairūs tarptautiniai ir nacionaliniai renginiai. Lietuvoje, kaip sakė Aplinkos ministerijos Miškų departamento Miškų ūkio plėtros skyriaus vedėjas Nerijus Kupstaitis, nuo metų pradžios taip pat vyksta miškų tematikai skirtos konferencijos, seminarai, diskusijos, miško sodinimo akcijos, konkursai, parodos.

Miškams skirtas ir išsamus Aplinkos ministerijos stendas parodoje „Sprendimų ratas 2011″. Lankytojus čia pasitiks ne tik ministerijos Miškų departamento specialistai, bet ir jaunieji miško bičiuliai - Lietuvos miškininkų sąjungos Jaunųjų miško bičiulių sambūrio nariai. Jie pakvies į pramogines pažintines akcijas „Piešiu mišką” ir „Pažink mišką”. Akcijų dalyviams bus įteikti Tarptautiniams miškų metams skirti suvenyrai.
Visą parodos laiką Aplinkos ministerijos stende bus nemokamai platinami visuomenei, miškininkams ir miško savininkams skirti leidiniai, konsultuojami miško savininkai. Su konkrečiais miškininkų darbais valstybiniuose miškuose parodos lankytojai galės susipažinti atskirų miškų urėdijų ekspozicijose.

Parodoje apsilankiusius privačių miškų savininkus turėtų sudominti privataus miško tvarkymo aktualijoms skirtas seminaras, kurį rugsėjo 30 d. 11 val. surengs Aplinkos ministerijos Miškų departamento specialistai. Tą pačią dieną vyks ir tarptautinė mokslinė konferencija „Laukinių gyvūnų, miško ir žmogaus santykis”.

Parodos lankytojų taip pat laukia įvairios akcijos, pramoginė programa. Norintieji pasitikrinti savo geriamojo vandens kokybę tai galės padaryti rugsėjo 29-30 dienomis Aleksandro Stulginskio universiteto Aplinkos instituto stende.

Aplinkos ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras