BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Miglotas Vilniaus regiono komunalinių atliekų deginimo gamyklos teisėtumas

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija gavo raštą su prašymu atlikti tyrimą, ar teisėtai išduotas leidimas statyti Vilniaus regiono komunalinių atliekų deginimo gamyklą Jočionių g. 13, Vilniuje. Atlikus tyrimą nustatyta, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracijos statytojui UAB „Reenergy” 2013-09-26 statybos leidimas išduotas pažeidžiant teisės aktų reikalavimus.

Vilniaus miesto savivaldybės administracija, prieš išduodama statybos leidimą, nepatikrino, ar statinio techninis projektas parengtas teisėtai, ar neprieštarauja teisės aktų reikalavimams, taip pat ar yra visi privalomi statybos leidimo išdavimui būtini dokumentai ir sąlygos.

Vilniaus visuomenės sveikatos centras turėjo patikrinti ir užtikrinti, kad regioninės komunalinių atliekų deginimo gamyklos statybos projektas atitiktų visuomenės sveikatos saugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus. Be minėtų privalomųjų procedūrų institucijos negalėjo pritarti statinio projektui išduoti statybos leidimo.

Kadangi statyba dar nepradėta, dėl statybos leidimo panaikinimo Inspekcija parengė pareiškimą administraciniam teismui. Inspekcija teismo prašo sustabdyti ginčijamo statybos leidimo galiojimą, kol bus priimtas teismo sprendimas.

Aplinkos ministerijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras