BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Maisto priedų naudojimo aktualijos šiandien ir ateityje: ar maisto priedų nauda atsveria galimus pavojus

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad 2011 m. spalio 18 d. (antradienį) 12.30 val. viešbučio „Holiday Inn Vilnius” (Šeimyniškių g. 1, Vilnius) konferencijų salėje „Columbus” organizuojama spaudos konferencija, skirta tarptautinei konferencijai „Maisto priedų reikšmė šiandien ir ateityje”.

Spaudos konferencijoje planuoja dalyvauti: Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius, Europos Komisijos atstovas dr. Jiri Sochor, Europos maisto saugos agentūros (EFSA) atstovas prof. dr. George Kass, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos Maisto produktų, turizmo ir rekreacinių paslaugų departamento direktorė Edita Bishop, „Biovel group” gen. direktorius Virginijus Kantauskas, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Zenonas Stanevičius, Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto direktoriaus pavaduotoja Snieguolė Ščeponavičienė.

Konferencija „Maisto priedų reikšmė šiandien ir ateityje” skirta maisto priedų naudojimo ir ženklinimo aktualijoms ir ateities perspektyvoms įvertinti. Konferencijos metu numatoma aptarti gamintojų ir vartotojų požiūrio į maisto priedų naudojimą skirtumus, diskutuojam ar įmanoma šiandienos maisto pramonė be maisto priedų, ar maisto priedų nauda atsveria galimus pavojus, pateikti naujausi valstybinės maisto priedų kontrolės Lietuvoje duomenys.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Konferencijos „Maisto priedų reikšmė šiandien ir ateityje” programa (spausti čia)

Daugiau informacijos apie spaudos konferenciją ir registraciją:
Jurgita Savickaitė, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovė ryšiams su žiniasklaida
Tel. (8 5) 240 4348, mob. 8 612 57988
El.paštas: jsavickaite@vet.lt

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras