BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

LSDP spaudos konferencijoje pristatys požiūrį į energetinius projektus ir paskelbs apie socialdemokratinės žaliųjų sąjungos įsteigimą

2012 m. spalio 26 d. 10:30 įvyks spaudos konferencija: LSDP požiūris į energetinius projektus ir dėl socialdemokratinės žaliųjų sąjungos įsteigimo. Šios spaudos konferencijos metu norime dar sykį išsakyti ir kristalizuoti savo programinę poziciją dėl Lietuvos energetinės politikos principinių nuostatų, atominės elektrinės, suskystintų dujų terminalo, šilumos ūkio pertvarkos, atsinaujinančios energetikos klausimų. Taip pat konstatuodami, jog žaliosios įdėjos yra sudedamoji Europinės socialdemokratijos doktrinos dalis, jog socialdemokratiniai ir žaliųjų judėjimai yra integruoti partneriai, norime paskelbti apie naujos visuomeninės organizacijos, - Socialdemokratinės žaliųjų sąjungos įsteigimą.

Ši organizacija, kurios steigėjai yra LSDP ir visuomenės lyderiai (Vytenis Povilas Andriukaitis, Vilija Blinkevičiūtė, dr. Artūras Daubaras, dr. Dobilas Jonas Kirvelis, Justas Vincas Paleckis ir kt.) telks jėgas įtvirtinant solidarumo bei lygybės principais paremtas žaliosios ekonomikos idėjas bei vertybes Lietuvoje.

Dalyviai:

Vytenis Povilas Andriukaitis,
Birutė Vėsaitė,
dr. Artūras Daubaras,
Algirdas Sysas

BNS

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras