BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvos ornitologų draugija festivalyje “Naisių vasara”

Liepos 9-10 dienomis serialo „Naisių vasara” išgarsintas Šiaulių rajone netoli Kryžių kalno įsikūręs Naisių kaimas pakvies į jau tradiciniu tampantį festivalį visai šeimai “Naisių vasara”. Šiais metais festivalis gerokai prasiplėtė, tad svečiams dovanos visą eilę įspūdingų reginių bei renginių.

Akustinės muzikos koncertus atliks tokie žinomi atlikėjai kaip Neda, Olegas Ditkovskis, Kostas Smoriginas, Andrius Kulikauskas, Igoris Kofas, Sasha Song, Agnė Armoškaitė, Perkūno sakmė - „Thundertale” bei kiti. Vaikus linksmins Tele bim bam, spektaklis mažiesiems „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus”, žaidimai ir užsiėmimai Viduramžių stovykloje.

Renginio svečiai taip pat galės stebėti daugiau kaip 100 lietuvių ir kryžiuočių riterių viduramžių kautynes skirtas paminėti 750-ąsias Saulės Mūšio metines.

Šiemet festivalyje dalyvaus ir Lietuvos Ornitologų Draugija. Šventės metu įkurtas Ornitologų miestelis žada nustebinti visus: ir didelius ir mažus. Pastarajame festivalio svečiams bus demonstruojamos gandralizdžių platformos, kurios keliamos ant pastatų stogų ir elektros perdavimo linijų atramų. Lankytojai galės “pabūti” gandriukais - nusifotografuoti įrengtame didžiausiame pasaulyje gandralizdyje.

Ornitologai konsultuos įvairiais paukščių pažinimo, priviliojimo prie namų ir kt. klausimais, naudojant specialią įrangą supažindins su renginio metu stebimomis paukščių rūšimis.

Renginio dalyviams bus pristatyta įvairių paukščių rūšių inkilų ekspozicija, pasakojama, kurios paukščių rūšys šiuose inkiluose apsigyvena, kada ir kaip teisingai iškelti ir išvalyti inkilus.

Svečiai galės stebėti Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso “Gintarinis žaltys 2010″ atrinktų geriausių fotografijų parodą.

Vaikų taip pat laukia Gandriuko žaidimų kampelis, Gandrienės menų studija bei Gandro paruošti žaidimai bei linksmos atrakcijos (gandrų kova dėl lizdo, išmėtytų kiaušinių rinkimas, varlinėjimas, stipriausio paukščio rinkimai ir kt.).

Kaip sako organizatoriai, pasiimkite vaikus, tėvus, senelius, kaimynus ir draugus, o gerą nuotaiką jie dovanos!

Visi festivalio renginiai, parkavimasis ir vietos palapinių miestelyje yra nemokami.

Festivalio metu griežtai draudžiama vartoti alkoholinius gėrimus, o neblaivūs asmenys į festivalio teritoriją nebus įleidžiami.

Išsamią festivalio visai šeimai „Naisių vasara” programą rasite www.naisiuvasara.lt.

Lauksime Jūsų liepos 9 dieną Naisiuose!

Lietuvos ornitologų draugijos informacija,
www.birdlife.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras