BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvos įžymybės virto sodininkėmis

Sodina ne tik kaimiečiai. Šiais laikais, kai ekologija tapo mada, sodina visi - pradedant Vilniaus užmiesčio sodininkais, baigiant Barako Obamos žmona. Šį kartą į sodininkystės trąsos tiesiąją išbėgo ir dailiosios lyties Lietuvos įžymybės. Jeigu jos tai daro, tai gali padaryti ir tu - PASODINK KĄ NORS ŽALIO!

Viktorija Perminaitė (c) A.Solomino nuotr.

Ištraukėlė apie įvykį iš žurnalo Klubas.lt:

Rožių kerai netrukus suvešės ne tik televizijoje, bet ir sostinės Žemaitės skverelyje. Pirmadienio vakarą pulkas Lietuvos dailiosios lyties garsenybių įsikūnijo į sodininkių vaidmenį.

Sugužėjusios į sostinės Gedimino prospektą besiremiantį skverelį, moterys pasodino devynis kerus - tiek pat Lietuvos garsenybių naujoje laidoje skleis savo žiedus ir rodys spyglius.

Visam gražiųjų sodininkių - Aistės Paškevičiūtės, Nijolės Pareigytės, Rūtos Ščiogolevaitės, Ingos Budrienės, Viktorijos Perminaitės, Agnės Jagelavičiūtės, Natalijos Zvonkės, Violetos Tarasovienės, Eglės Mickevičienės - paradui vadovavo laidos vedėjas Leonardas Pobedonoscevas.
Ne visos „Rožių kerų” ledi teisingai suprato gražios akcijos kodą, - kai kurios moterys vietoje sodo darbams tinkamų džinsų ir marškinėlių pasirinko trumpučius sijonukus, šortukus, ilgus sijonus bei super atviras palaidines.

Tik Rūta Ščiogolevaitė ir Nijolė Pareigytė, apsitempusios džinsais, pasipuošusios akies nerėžiančiomis palaidinėmis bei apsiavusios patogius batelius atrodė taip, lyg būtų pasiryžusios skverelyje praleisti ne keliolika minučių, o visą pusdienį, ir pasodinti ne kelis kerus, tačiau jomis apsodinti mažiausiai keliolika arų.

„Swarovski karaliene” tituluojama Inga Budrienė išsiskyrė labiau pokyliui tinkančia ryškiai raudona suknele, prie kurios priderino margus masyvius aukštakulnius. Buvo akivaizdu, kad taip išsipuošus, poniai Ingai nebuvo labai lengva sodinti rožes.

Akciją stebėję vyriškiai negalėjo atitraukti akių nuo stilistės Eglės Mickevičienės. Savo margam stiliui likusi ištikima, Eglė vyrų žvilgsnius traukė ypač atvira iškirpte.

Egzotiškai atrodė ir Agnė Jagelavičiūtė, kuri pasipuošusi stilingais auliniais batais ir džinsiniais šortukais labiau priminė ekstravagantišką klubinėtoją nei sodininkę.

Linksmas moteriškas klegesys, kuriame labiausiai išsiskyrė N.Zvonkės ir N.Pareigytės balsai, sodinant rožes, užtruko apie pusvalandį. Vėliau garsenybių kompanijos išsiskirstė kas sau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Mantas2009-08-19 09:51

WTF??? Kas čia per straipsnis? Labiau kekšių turgų primena, nei ekologiją.

Almonas2009-08-19 12:01

Šiaip viskas šaunu.
Gražūs žmonės daro gražius darbus.
Sektina.
Mielieji, bet tik neužsiimkime ir mes devalvuojant gražius žodžius (tokius, kaip įžymybė, žvaigždė ir pan.) ne vietoje ir ne laiku.
Užsitarnauti reikia tokius vardus, tuomet.
Biznieriai savo bizneliui prasukti daug ką gali prisigalvoti (tuoj pradės vadinti tokiai žodžiais, kokiais net einšteinai nebuvo vadinami - legendos ir pan.), o mums padėti jiems pūsti tą burbulą tikrai nevertėtų.
Devalvacija ne tik čia.
Žmonių minios labai lengvai pasirodo paklūsta kažkokioms subrendusioms, gali pagalvoti, opinijoms. Pavyzdžių kiek tik nori. Po to tie patys žmonės nagus graužiasi, niekam nesigiria, kad ir jis sausakimšose aikštėse alpo iš susižavėjimo (turiu omenyje ne tik Adolfo Hitlerio kalbų klausytojus sausakimšose aikštėse, stadijonuose (atleiskite už tokias aliuzijas). Bet tokių pavyzdžių apstu ir šiomis dienomis ne tik svečiose šalyse, bet ir Lietuvoje, tik jie dar šiandien, ant karštųjų, ne kiekvienam pasitarnautų pavyzdžiu - dar jis gal visas įdirgintas ir tebeskrendantis, kaip tas drugelis, į ugnį…).
Bet tai atskira tema.
Šiaip dar kartą, viskas puiku.
Ir tie perlenkimai vadinnant paprastus žmones - seniai pribrendusi buvo kalba pakalbėti.
Štai jei grįžti arčiau mūsų reikalų, - įprasta žemdirbystė nūnai šiuo metu (maždaug nuo pernai - pasibeldus snobizmui kažkokiam ir į mūsų daržą), pradėta žiniasklaidoje ar nesąžiningų žmonių, kurie siūlo įprastus produktus mažiau išprususiam valgytojui pristatyti, kaip ekologinė ar natūrali ir t.t. ir pan.
Jei taip eisis ir toliau (nors esu optimistas - nemanau) ar neturėsime aklinai užsisklęsti nuo vadinamos žiniasklaidos ir nuo tam kvailinimui pasidavusių minių žmonių, ne tik vien jaunimo.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras