BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laisvę papūgoms!!! (Sexy video)


(c) Gamintojo foto

Paukštis nuo senų senovės laikomas laisvės simboliu. Sakoma, kad pačių kilniausių paukščių - erelių - netgi neįmanoma laikyti narvuose, nes jie taip mėgsta laisvę, jog daužosi į narvo virbus, kad ir auksinio ir taip mirtinai save sužaloja. Jiems geriau mirtis, nei netekti laisvės.

Dėde, išleiskit paukštelį…

Žmogus ne be reikalo pavadino save protinguoju (homo sapiens) ir pasitelkęs savo protą sugalvojo kaip vis tiek patalpinti erelį į narvelį. Ir štai Kauno zoologijos sode kiekvienas gali pamatyti kilnųjį erelį narve. Ir jis nesitranko į virbus, o tupi sau ramiai ir buku žvilgsniu žiūri į niekur. Tą žvilgsnį sunku pamatyti, nes nuo sodo lankytojų erelis sėdi dažniausiai nusisukęs. Kažin kodėl? Nejau jis nesupranta, kad lankytojai moka pinigus už bilietus, o už tuos pinigus perkamas jam maistas? Matyt nesupranta. Turbūt todėl jo protinguoju niekas ir nevadina. Jį vadina kilniuoju (Aquila chrysaetos).

Kilnusis erelis Lietuvoje negyvena, tik migruodamas kartais užklysta. Todėl yra saugomas valstybės ir įrašytas į Lietuvos raudonąją knygą. Saugomas, kaip aš suprantu, zoologijos sode. Nes kaip tu kitaip jį apsaugosi kartais praskrendantį? Skrydyje jo neapsaugosi. Geriausia jį saugoti knygoje arba narve.

Kapitalizmas gali parduoti bet ką

Sakoma sveikatos, laimės ir meilės nenupirksi. Pridėčiau - ekologijos taip pat. Tačiau kapitalizmas sugeba parduoti viską. Naujausia kapitalizmo prekė - laisvė. Ne ne ne, neapsirikite. Ši prekė ne žmonėms. Nebėkite į parduotuvę, sėdėkite ir skaitykite toliau.

Įdomiausias dalykas, kad kapitalizmas laisvę pardavinėja paukščiams. Taip taip, jau galite bėgti pirkti laisvės savo laikomam paukšteliui.

Ar dar liko skaitytojų? Tada važiuojam toliau.

“Laisvė yra įgimtas, natūralus dalykas paukščiui”, - teigia reklama. “Todėl jei jums malonu matyti savo auginamus paukščius laisvus, ne narve, tai nupirkite jiems… sauskelnių.” (Na, matot, kaip gerai, kad skaitote toliau ir nenubėgote į parduotuvę.) Pasirodo, jog paukščiui natūralu ne tik laisvam skraidyti, bet ir kakučius laidyti. Ir vien dėl to, kad jie nuolatos apdergia baldus, grindis, kilimus ir užuolaidas, jų neišleidžia iš narvelių. O jei jums tikrai patinka matyti paukštį ne narvelyje, tai užmaukite jam sauskelnes ir jis galės ramiai ir laisvai skraidyti visą dieną… po visą kambarį.

Dvelkiantis seksualumu

Kaip visada kapitalizmas pasiūlys įvairiausių stilių sauskelnių: oficialus stilius, patriotiškas, šventinis ir netgi seksualus. Ypač seksualus. Ir kuo daugiau kartų pamini žodį “seksualus”, teisingiau, “seksuali“, tuo daugiau pardavimų. Net jeigu jūsų parduodamas produktas nieko bendro neturi su seksualumu nei tiesiogiai, nei netiesiogiai, net jei pritempti nei vienas super fantaziją turintis reklamos kūrėjas negali jūsų produkto iki seksualumo, tai vis tiek užrašykite ant dėžutės “šis daiktas su SEKSUALUMU neturi nieko bendro” ir pardavimai garantuoti.

Nors sauskelnės paukščiams tikrai nieko bendro neturi su seksualumu, bet deja pardavimai šiam daiktui tikrai garantuoti, nes vienas kostiumo stilius - sexy. Ir jis paminėtas gale. O žiūrovai būtent į ten dėmesį ir sutelkia. Nesąmoningai, ne. Bet taip veikia reklama.

Yra ir kitų magiškų žodžių: “naujas”, “kitoks”, “nepriekaištingos kokybės”, “tobulo dizaino”… Pastaraisiais metais į madą ateina ir dar vienas magiškas žodis - “ekologiškas” arba jo sinonimai “natūralus”, “gamtos dovana”, “draugiškas aplinkai”.

Kiek gi dabar produktų ant kurių puikuojasi šios naujos etiketės? Ir svarbiausia, dažna prekė ant kurios parašyta “ekologiška”, “natūralu”, neturi nieko bendro nei su vienu, nei su kitu. Kaip, beje, ir šį kartą aprašomos sauskelnės, kurių reklamėlę galite pažiūrėti šiame video.

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Antanas772009-01-14 15:34

Seksas pritraukia demesi.

lk2012-02-27 20:45

ti kai geruma

Rašyti komentarą

Tavo komentaras