BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Laida apie ekologiją - „Ekovizija“

Rugsėjo 1-osios vakarą „Lietuvos ryto” TV eteryje žiūrovai išvys po pertraukos į televizijos eterį sugrįžtančią žinomą laidų vedėją Jovitą Valeikaitę. Prieš tai 10 metų laidoje „Lietuvos ryto” televizija” dirbusią žurnalistę nuo šiol galėsime matyti naujoje laidoje apie ekologiją - „Ekovizija”.

„Pasiūlymas prisijungti prie naujo projekto kūrybinės grupės ir tapti specifinio pobūdžio laidos vedėja man pasirodė išties įdomus. Juk pastaruoju metu gamta darosi vis sudėtingiau nuspėjama, aplinkui siaučia viską griaunantys potvyniai (Pakistane), kaimus ir miškus ryjantys gaisrai, prieš kuriuos žmogus atrodo bejėgis (Rusija), liejasi nafta Meksikos įlankoje (JAV).

Kyla klausimas, kokiame pasaulyje gyvens mūsų vaikai ir anūkai? Kaip mes susiję su šiais ir kitais gamtos reiškiniais, kurie nuolat vyksta įvairiose pasaulio vietose ir kelia grėsmę žmonių gerovei? Staiga sustabdyti viską griaunančius procesus ir gyventi ekologiškai kol kas, matyt, neįmanoma - tai valstybinio masto reikalas. Tačiau atėjo laikas stabtelti ir pagalvoti apie ateitį”, - teigia naujos laidos vedėja.

Pasak Jovitos, nauja „Lietuvos ryto” TV laida „Ekovizija” stengsis išsamiai atsakyti į šiuos ir kitus mums visiems svarbius klausimus. Ši laida supažindins su žmonėmis, kurie žino daug daugiau ir gali patarti dabar jau gyvybiškai svarbiais klausimais. Vienas iš pagrindinių laidos tikslų - suteikti reikiamosą informacijos.

Projekto autoriai stengsis griauti mitus, kad viskas, kas ekologiška, - būtinai brangu… Pasak jų, dažnai tai gali būti daug pigiau, arba visai nieko nekainuoti. Žinojimas yra didžiausias turtas. „Rūpintis aplinka - reiškia rūpintis savimi. Rūpintis savimi - reiškia būti sąmoningu. Sąmoningumas tai ir yra ekologija. Ką mes valgome? Ką geriame? Kokiuose namuose gyvename? Kaip savo vaikus auklėjame? Nuo viso to priklauso mūsų ateitis”, - teigia projekto „Ekovizija” kūrėjai.

Laida „Ekovizija” - jau rugsėjo 1-ąją, 22 val. 20 min., per „Lietuvos ryto” TV.

www.lrytas.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Kristina2011-06-15 18:45

Labai sveikinu kūrėjus ir be galo džiaugiuosi šia laida- man ji Nr.1 :) kadangi pati labai retai prisėdu žiūrėt TV…tai kartais peržiūriu iš karto pora laidų- įrašytų :) Ir man nuostabiausia, kad kartu su manim tą laidą žiūri ir jos laukia 10-meti sūnus- man buvo tikrai netikėta, kad padaužai gali patikt tokia “teigiama” laida :)
Viskas joje puikiai- ponia Jovita savita ir tikra, absoliučiai “nenutampyta” masiškumo - super! Temos įdomios, žmonės nematyti- tikrai ne kasdienės “bezdutės” kaip kitose laidose… Žodžiu- tobulas produktas normaliam žmogui :) Šaunu! P.S. Neužfiksavom, kur tuos ledus gamina… ;)))

Rašyti komentarą

Tavo komentaras