BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kviečiame į pristatymą „Vilnius – vandens miestas“

Birželio 9 d., ketvirtadienį, 11 val. kviečiame į Vandentiekio istorijos muziejų (Maironio g. 12), kur Vilniaus meras Artūras Zuokas ir GYVA.LT, vykdanti aplinkos tausojimo iniciatyvą „Nepirkime vandens plastikiniuose buteliuose”, pristatys idėją „Vilnius - vandens miestas”.

Vadovaudamiesi mitais žmonės nesusimąstydami perka vandenį plastikiniuose buteliuose, kai galėtų mėgautis itin kokybišku ir net 1000 kartų pigesniu geriamuoju vandeniu iš čiaupo. Vilniečiai pagrįstai gali didžiuotis vienu geriausiu centralizuotai tiekiamu vandeniu Europoje, o Vilniaus miestas - pretenduoti į Vandens miesto titulą.

Vilniaus meras Artūras Zuokas papasakos, kokie yra Savivaldybės planai dėl stacionarių vandens gertuvių Savivaldybės įmonėse, viešosiose miesto vietose, aikštėse ir skveruose diegimo.

GYVA.LT pristatys jau metus vykdomą iniciatyvą „Nepirkime vandens plastikiniuose buteliuose” bei pirmą kartą paviešins sąrašą kavinių ir restoranų, kurie su pasididžiavimu savo svečius vaišina centralizuotai tiekiamu vandeniu ir tinkamai reprezentuoja Vilnių, kaip vandens miestą, užsienio svečiams.

Po to pakviesime sudalyvauti akloje vandens degustacijoje bei ekskursijoje po vieną pirmųjų Lietuvoje vandentiekio istorijos muziejų. Ekskursiją ves UAB „Vilniaus vandenys” Geriamojo vandens laboratorijos vadovė Gražina Jurgelevičiūtė.

Apie savo dalyvavimą prašome pranešti iki birželio 7 d.: erika.giedraityte@vilnius.lt, vaida@gyva.lt

Užsiregistravusiems ir atsinešusiems į renginį vieną plastikinį butelį, jį iškeisime į daugkartinę gertuvę.

Kviečiame žurnalistus!

Vilniaus miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras