BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kviečiame į BNS spaudos konferenciją „Gazpromo šalininko išpažintis“

Po to, kai LNK televizija liepos 11 dieną prieš visą Lietuvą apšmeižė Žygaičių bendruomenę, apkaltindama ją parsidavimu „Gazpromui” bei sufabrikuodama interviu su Premjeru, ištraukiant jo žodžius iš visai kito interviu ir pritaikant Žygaičiams, Žemaitijos bendruomenės klausia, kiek dar toleruosime tokias juodąsias informacines technologijas.

Plietiškoji visuomenės dalis, Lietuvos valdžios stumiama į nelygią kovą su tarptautine korporacija „Chevron”, jaučiasi ignoruojama didžiosios žiniasklaidos dalies, susiduria su informacijos sklaidos blokavimu, todėl liepos 16 dieną, antradienį, 11 val., į BNS spaudos konferencijų salę kviečia visus žurnalistus, kurie dar nepraradę orumo ir spaudos laisvės.

Šioje spaudos konferencijoje bus detaliai paaiškinta, kad Žygaičių bendruomenės nariai, gavę iš „Lietuvos dujų” kompensacijas už leidimą jų žemėje tiesti dujotiekį Klaipėdos kryptimi, niekuo nesiskiria nuo tūkstančių kitų žemės savininkų, kurie gavo lygiai tokias pačias kompensacijas. Maža to, minėtas dujotiekis reikalingas ne kam nors kitam, o būsimam Klaipėdos suskystintų dujų terminalui aptarnauti, kuris laikomas energetinės nepriklausomybės simboliu. Tad iš kur tiek žiniasklaidoje cinizmo ir tokio žemo, su žurnalistika nieko bendro neturinčio elgesio, kai tai, kas yra balta paverčiama juodu? Žemaitijos bendruomenės klausia, ar nuo šiol „MG Baltic” valdomą žiniasklaidą (LNK televiziją ir naujienų portalą alfa.lt) apskritai galima vadinti žurnalistikos atstovais ir ar kas nors iš kitų žiniasklaidos priemonių išdrįs išgirsti objektyvią tiesą, kurią BNS spaudos konferencijoje praneš „Gazpromo šalininku” apšauktas Žygaičių bendruomenės pirmininkas. Be jo spaudos konferencijoje dar dalyvaus LR Seimo narys Linas Balsys ir nuo „Chevron” atstovų tiesiogiai nukentėjęs Vilkyčių bendruomenės narys Darius Vilius, apie kurio patirtą smurtą taip pat vengė informuoti didelė dalis žiniasklaidos.

Taip pat pranešame, kad liepos 17 dieną, Kvėdarnoje (Šilalės rajonas), 13 val. prasidės viena didžiausių iš Žemaitijoje vykusių konferencijų „Ar mums reikia tokių skalūnų dujų?”.

Nuoširdžiai laukiame atvykstant,

Žygaičių bendruomenės pirmininkas
Jonas Nairanauskas
Tel. 8 689 94666

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Donas Karleonė2013-07-15 22:01

pavarykit :))

Rašyti komentarą

Tavo komentaras