BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kviečiame dalyvauti aplinkos tvarkymo akcijoje „Išvalykime Dubysą“

Dubysos regioninio parko direkcija jau trečius metus iš eilės skelbia aplinkosaugos akciją „Išvalykime Dubysą” ir kviečia visus, mylinčius gamtą ir savo gimtąjį kraštą, rugsėjo 15 - 30 dienomis dalyvauti Dubysos ir jos pakrančių švarinimo talkoje.

Kasmet prie Dubysos apsilanko daug gamtą mylinčių poilsiautojų, turistų. Kai kurie iš jų neleistinose vietose, draustiniuose, upės pakrantėse palieka daug šiukšlių: įvairiausias maisto pakuotes, tarą, vienkartinius indus ir kitas sunkiai yrančias medžiagas. Atliekų krūvose, pakelėse galima rasti senų drabužių, baterijų, padangų, automobilių alyvos pakuočių. Tenka pastebėti itin keistą reiškinį, kuomet žmonės susitvarko savo poilsio vietą, surenka šiukšles į plastinkinį maišelį, tvarkingai užriša ir sviedžia į krūmus ar nuneša į giliausią brūzgyną, užuot išmetę į artimiausią šiukšlių konteinerį. Juk išmestos į krūmus, užkastos, paslėptos tarp šaknų, lapų šiukšlės neištirpsta - jos ten lieka teršti aplinką, bjaurodamos kraštovaizdį, nemaloniai rėžiančos prašalaičio akį. Kiekvienas gyventojas turi suvokti, jog moka net ir už pamiškėse, pievose, pakelėse išmėtytas šiukšles.

Praėjusiais metais akcijoje dalyvavo kaimo turizmo sodybų savininkai, baidarių nuomotojai, kaimo bendruomenės, mokiniai. Tikimės, kad ir šiais metais prisijungs ne mažiau rajono gyventojų, gamtos mylėtojų, turizmo paslaugas teikiančių asmenų. Visus, norinčius dalyvauti šioje akcijoje, kviečiame kreiptis į parko direkciją (adresas: Dominikonų g. 2A Raseiniai, tel. 70330, mob. tel. 861413399). Tvarkinga ir graži aplinka suteiks daug malonių akimirkų svečiams ir vietos gyventojams. Būkime tikrieji savo krašto šeimininkai.

Dubysos regioninio parko direkcijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras