BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Konkursas „Gyvenimas be plastikinių butelių”


Ekonaujienos kartu su UAB „Tikras maistas” ragina prisijungti prie GYVA.LT iniciatyvos „Nepirkime vandens plastikiniuose buteliuose” ir skelbia konkursą „Gyvenimas be plastikinių butelių”.

Prieš trejus metus Ekonaujienos paskelbė raginimą “Nepirk gėrimo plastikiniame butelyje!“. Šiais metais mūsų kolegos GYVA.LT paskelbė akciją „Nepirkime vandens plastikiniuose buteliuose“, už kurią jau pasirašė daugiau nei 1000 žmonių. Norėdami paraginti daugiau žmonių palaikyti šią iniciatyvą, Ekonaujienos kartu su UAB „Tikras maistas” skelbia konkursą „Gyvenimas be plastikinių butelių“.

Dalyvavimo konkurse sąlygos:

1. Pasirašykite už akciją „Nepirkime vandens plastikinuose buteliuose” GYVA.LT svetainėje, jei dar nesate to padarę.
2. Jei naudojate Facebook‘ą, prisijunkite prie akcijos šiame socialiniame tinkle.
3. Parašykite trumpą esė (ne daugiau 300 žodžių!) apie tai, kaip Jūs išvengiate plastikinių butelių savo kasdieniame gyvenime. Jei galite, iliustruokite savo esė viena ar keliomis nuotraukomis, bet tai nėra būtina.
4. Geriausių, įdomiausių ir originaliausių esė ir nuotraukų autoriai bus apdovanoti UAB „Tikras maistas” čekiais, kuriais galėsite atsiskaityti apsipirkdami internetinėje parduotuvėje www.tikrasmaistas.lt.
5. Konkurso nugalėtojus paskelbsime gruodžio 20 d.
6. Pirmosios vietos laimėtojui atitenka 100 Lt čekis, antrosios - 70 Lt, o trečios vietos nugalėtojui padovanosime daugkartinę SIGG gertuvę.

Lauksime Jūsų esė ir nuotraukų konkursui „Gyvenimas be plastikinių butelių” iki gruodžio 15 d. 12:00 val. e.paštu adresu:

Savo nuomonę ir idėjas taip pat galite skelbti Ekonaujienų komentaruose bei GYVA.LT diskusijų forume.

Konkurso iniciatorių vardu,

Laimis Žmuida
Ekonaujienos.lt redaktorius

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

Egle2010-11-25 10:55

Tai o kokia alternatyva plastkiniams buteliams? Juk plastikiniai buteliai nuo vandens lieka svarus ir puikiai tinka perdirbimui(kitaip nei aliejaus). be to jie neuzta ir netersi gamtos kaip stiklas…. nu ka as zinau… ne visai logiska akcija….. yra rimtesniu ekologijos problemu.. pvz propaguokite naturalias skalbimo, valymo priemones, kurios patekusios i gamta jos netersia… ok, sekmes jums….

Einora2010-12-03 21:51

Plastikiniai buteliai naudojant kelis kartus pradeda skilti ir į produktus patenka jų junginių, kurie nuodija organizmą. Be to jų utilizacija ir perdirbimas labai teršia aplinką.
Stiklo gaminius galima sėkmingai naudoti daugybę kartų, tačiau reikia saugoti nuo sudužimo. Be to juos galima kaitinti ir taip sterilizuoti.
Manau, kad tai yra ne vienintelis dalykas, ką propaguoja šio puslapio įkūrėjai ir lankytojai. Skatinamas žmonių sąmoningumas ir atsakomybė aplinkai. Nuo kažko juk reikia pradėti.
Sėkmės Jums :)

L.M.2010-12-05 12:22

“..yra rimtesnių ekologijos problemų..” - rimtos ekologinės problemos susideda iš visų ‘nerimtų’ ekologijos problemų, atsibuskit. Kiekvienas veiksmas yra svarbus.

Absoliučiai UŽ. Sėkmės!

Rašyti komentarą

Tavo komentaras