BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Konferencija „Tausojantis vartojimas ir darni gamyba: kaip tai pasiekti“, 2011 m. rugsėjo 29-30 d.

Aplinkos inžinerijos institutas (APINI) 2011 m. rugsėjo 26-30 dienomis kviečia į KTU III rūmus, kur vyks tarptautinių renginių serija. Institutas šį rudenį švenčia 20-ties metų jubiliejų. Rugsėjo 29-30 dienomis vyks tarptautinė konferencija „Tausojantis vartojimas ir darni gamyba: kaip tai pasiekti”, skirta APINI 20-mečiui pažymėti. Konferencijoje dalyvaus 18 šalių atstovai, plenarinėje sesijoje pranešimus (anglų kalba) skaitys pasaulinio garso aplinkosaugos specialistai: prof. Thomas Lindhqvist (Lundo universitetas, Švedija), dr. Neil Coles (Vupertalio institutas, Vokietija), dr. Subhas Sikdar (JAV Aplinkos apsaugos agentūros tyrimų laboratorija Cincinatyje), dr. Pawel Kazmierczyk (Europos aplinkos apsaugos agentūra), prof. Annik M. Fet (Norvegijos mokslo ir technologijos universitetas), prof. Peter Glavic (Maribor universitetas, Slovėnija) ir kt.

Rugsėjo 30 d. bus skaitoma daugiau nei 40 pranešimų konferencijos sekcijose: Tausojantis vartojimas; Verslo socialinė atsakomybė; Darni gamyba ir inovacijos; Efektyvus energijos ir išteklių vartojimas; Darnios plėtros valdymas.

Konferencijoje dalyvaus ir pranešimą skaitys LR Prezidentas, aplinkosaugos mokslų daktaras Valdas Adamkus.

Konferencijos dalyviai - pranešėjai ir klausytojai - turės unikalią galimybę išgirsti mokslininkų ir tarptautinių organizacijų (UNIDO, UNEP, EEA) atstovų, kurie reikšmingai prisideda prie darnios plėtros strategijų formavimo, pranešimus, susipažinti ir užmegzti kontaktus su kitais specialistais, dirbančiais darnios plėtros klausimais, ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Konferencijos programa.

Konferencijos dalyvio mokestis - 300 Lt., į kurį įskaičiuota: galimybė dalyvauti visuose konferencijos renginiuose rugsėjo 29-30 d., konferencijos medžiaga ir maitinimas.

Daugiau informacijos: www.apini.lt
Telefonas pasiteiravimui: 8-37 300762

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras