BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Konferencija „Kauno bendruomenė – darnios energetikos link“

Spalio 26 d. (penktadienį) Kauno miesto savivaldybėje vyks konferencija „Kauno bendruomenė - darnios energetikos link: atsinaujinančios energetikos šaltiniai ir efektyvus energijos naudojimas”. Konferencijos tikslas - inicijuoti Kauno bendruomenės diskusiją apie darnios energetikos vystymo galimybes ir perspektyvas Kauno mieste ir regione.

Tikimasi, kad užmegzta diskusija tarp politikų, energetikos rinkos atstovų ir energijos vartotojų padės pasiekti teigiamų rezultatų siekiant darnios Kauno regiono energetikos sektoriaus plėtros: skatinant atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą ir efektyvų energijos vartojimą.

Konferencijoje kviečiame dalyvauti visas suinteresuotąsias energetikos sektoriaus šalis: politikus, vietos valdžios atstovus, verslo įmones ir jas atstovaujančias organizacijas, mokslo institucijas, nevyriausybines organizacijas ir visuomenės atstovus - energijos vartotojus.

Konferenciją organizuoja Kauno technologijos universiteto Aplinkos inžinerijos institutas (vykdydamas INTERREG IVC programos projektą „RENERGY” („Regioninės strategijos bendruomenėms, sąmoningai sprendžiančioms energetikos klausimus”) kartu su partneriais - Kauno miesto savivaldybe ir Lietuvos energetikos institutu.

Konferencijos programa

Daugiau informacijos ir registracija

KTU informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras