BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kompiuterinių piešinių konkursas „Gamtai reikia mūsų”

Kviečiame dalyvauti Lietuvos vaikų ir jaunimo kompiuterinių piešinių konkurse „Gamtai reikia mūsų”. Konkursu siekiama populiarinti kompiuterinį piešimą kaip saviraiškos priemonę, sužinoti, kaip mokiniai mato juos supančią aplinką, kaip perteikia ir interpretuoja šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, skatinti humanizmą, jautrumą, pastabumą aplinkai.

Piešiniuose gali būti vaizduojami ne tik gamtos objektai, bet ir gamtos kaita, gamtos ir žmogaus santykis, vertybių atspindys žmogaus sąmonėje.

Atlikimo technikos ir naudojamos kompiuterinės programos neribojamos.

Konkurse gali dalyvauti Lietuvos bendrojo lavinimo, neformaliojo švietimo mokyklų mokiniai, jaunimo kūrybiniai sambūriai, šeimos.

Piešiniai bus vertinami 7-11 m., 12-15 m., 16 m. ir vyresnių amžiaus grupėse.

Kompiuteriniai piešiniai siunčiami iki rugsėjo 10 d. el. pašto adresu i.azusenyte@gamtininkai.lt. Archyvuota byla turi būti nuo 300 Kb iki 1500 Kb, darbai - JGP formato. Bylos pavadinimas yra autoriaus vardas ir pavardė. Prie kiekvieno piešinio prašome nurodyti piešinio pavadinimą, autoriaus vardą ir pavardę, amžių, mokyklą, miestą, rajoną, mokytojo vardą, pavardę. Didesnis darbų kiekis arba grupiniai darbai gali būti siunčiami įrašyti kompaktinėse plokštelėse adresu: Kompiuterinių piešinių konkursui „Gamtai reikia mūsų”, Lietuvos jaunųjų gamtininkų centras, Džiaugsmo g. 44, Vilnius LT-11302.

Piešinius vertins Lietuvos Jaunųjų gamtininkų centro direktoriaus įsakymu sudaryta ir patvirtinta vertinimo komisija. Vertinimo kriterijai: temos atskleidimas, originalumas, meniškumas, atlikimo technika.

Nuostatai

Lietuvos Jaunųjų gamtininkų centro informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras