BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Klaipėdos žaliavalgių susitikimas

Kas sakė, kad Klaipėdoje nėra žaliavalgių? Rugpjūčio 4 dieną, pievelėje miesto centre, susirinko net 13 žmonių! Dar mūsų žinioje yra trejetas žaliavalgių, kurie ne turėjo galimybės užsukti, o ir dalyvavusieji daug papasakojo apie žaliuosius valgytojus, su kuriais mums dar ne teko susipažinti. Ne visi buvo iš Klaipėdos - svečiuose turėjome ketvertą kauniečių, ir ne visi susirinkusieji buvo žaliavalgiai, kai kurie tik prijaučiantys. Bet mudu, eidami į susitikimą, manėme, kad ateisime, dviese pavalgysime ir eisime namo… O viskas buvo daug įdomiau!

Jauna pora, Donatas ir Ieva, žaliavalgiaujanti jau dvejus su puse metų, atrodo, tarsi gyventų naudodami saulės baterijas. Iš tolo matyti, kad jau seniai valgo tik gyvą maistą - abu spinduliuoja šviesą ir dvelkia vidine harmonija. Mergina Su Tadu Lomanu po Indiją šį pavasarį keliavo beveik už dyką, tam taip pat ryžtųsi ne kiekvienas. Jiedu pasidalino savo patirtimi, kad suvalgomo maisto kiekis su laiku stipriai sumažėja ir, kad kuo paprasčiau ir natūraliau valgoma, tuo geriau jaučiamasi - visokie žaliavalgiški sušiai ir tortai, kiti maisto miksai tinka tik pereinamuoju laikotarpiu.

Vienas iš dalyvių, Dalius - labai įdomią patirtį gyvenime sukaupęs vyrukas. Sveikatingumo judėjimo įkūrėjas, užsiimantis begale įdomių dalykų, jau kurį laiką gerina savo ir kitų gyvenimo kokybę ne tik maistu, bet ir „Sveiku pavyzdžiu”. Dar draugė Rita, su kuria jau teko bendrauti žaliavalgių ritrite ir Renata, kurią pamename iš Dariaus Ražausko seminaro apie žaliavalgystę. Susirinkusieji tikrai turėjo kuo pasidalinti, kiekvienas su skirtingomis profesijomis, patirtimis ir gyvenimo būdais.

Suneštinis vaišių stalas buvo turtingas. Žaliavalgiški sušiai ir žalias kokteilis daugeliui buvo neregėta, neskanauta naujiena, tačiau patiko visiems. Sultimis tekantis arbūzas sodriai raudonais viduriais pradžiugino ne tik išdykaujančius vaikus, o pagyromis apipilti, ryškūs vasariniai obuoliai pilvuose ridinėjos net ir keliaujant namų link.

Džiaugiamės galėję pažinti pirmajame susitikime dalyvavusius švytinčius ir įdomius žmones.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras