BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Klaipėdoje atliekų konteinerius pakeis požeminių atliekų konteinerių aikštelės

UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras” pagal infrastruktūros sutartį su Klaipėdos miesto savivaldybės administracija parengė pusiau požeminių ir požeminių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų konteinerių 50-ies aikštelių projektus.

Pirmosios aikštelės bus statomos pietinėje miesto dalyje, teritorijoje, apimančioje Baltijos pr., Šilutės pl., Smiltelės g., Minijos g., Taikos prospektą.

Parengti aikštelių techniniai projektai savivaldybei nekainavo. Pagal juos Investicijų ir ekonomikos departamentas skelbs konkursą aikštelių statybai ir įrengimui. Šiais metais darbams numatyta 350 000 Lt iš tikslinių biudžeto lėšų, už kuriuos bus įrengta 10 aikštelių. Kitos suprojektuotos aikštelės bus rengiamos 2014 m. Vienos aikštelės įrengimas kainuos apie 35 tūkst. litų.

Įgyvendinant Klaipėdos miesto savivaldybės strateginį planą, Klaipėdoje iki 2020 m. bus įrengta apie 200 kolektyvinio naudojimo pusiau požeminių ir požeminių komunalinių atliekų ir antrinių žaliavų konteinerių aikštelių. Šiam tikslui reikės 7 mln. litų.

Pasak administracijos Aplinkos apsaugos skyriaus vedėjos Daivos Berankienės, požeminių atliekų aikštelių įrengimu mieste siekiama dabartinius atliekų konteinerius išvežti iš gyventojų kiemų teritorijų ir patraukti juos arčiau gatvių.

Sulaukus privačios iniciatyvos savivaldybė administracija pasirašė paramos sutartį su UAB „Pamario troba” dėl tokio tipo aikštelių projektavimo šiaurinėje miesto dalyje, neseniai pastatytame Šarlotės gyvenamajame kvartale. Planuojama, kad šiame kvartale atsiras 5-6 aikštelės.

Klaipėdos mieste jau yra įrengti 7 požeminiai atliekų konteineriai.

Klaipėdos miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras