BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kino seanse – įkvepiantis raginimas keisti mitybos įpročius

Lapkričio 2 d. kino mėgėjai kviečiami į antrąjį filmų ciklo „Kitu kampu” seansą - režisierių Jameso Golquhouno ir Laurentine‘o Teno Boscho juostos „Food Matters” peržiūrą.

„Esi tai, ką pats valgai” - primena filmo autoriai, kalbėdami apie maisto svarbą mūsų gyvenime. Dokumentinis pasakojimas atskleidžia šokiruojančius faktus: pasaulyje išleidžiami bilijonai dolerių naujų vaistų paieškoms, o žmonės vis labiau kenčia nuo daugybės chroninių ligų ir kasdienių negalavimų, kuriuos sukelia maisto produktai.

Filme savo mintimis ir patirtimi dalinasi keletas žymiausių mitybos ir natūralaus gydymo specialistų, kurie analizuoja maisto reikšmingumą mūsų gyvenime ir kritikuoja šiuolaikinę mediciną bei formacijos industriją, skatinančią medikamentų vartojimą, pamirštant natūralią žmogaus organizmo funkciją - gydyti save.

„Food matters” - pasakojimas, įkvepiantis pasitikėjimo kurti pokyčius savo gyvenime, primenantis, kad mūsų sveikata priklauso tik nuo mūsų pačių.

Filmo peržiūra anglų kalba su angliškais subtitrais vyks, 18 val. VDU menų galerijoje „101″ (Laisvės al. 53). Renginį organizuoja Laisvasis universitetas „LUNI”.

VDU informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Banketai2010-12-06 01:05

Privercia susimastyti….

Rašyti komentarą

Tavo komentaras