BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kino filmas už atliekas

Kaip jau rašėme - žaliasis “Skalvijos” sezonas tęsiasi. Norint nemokamai pažiūrėti filmą reikia atnešti panaudotų baterijų ir kitos elektrotechnikos (smulkiau apie taisykles čia). Artimiausias seansas kovo 17 d.


  • 2009 m. kovo 17 d. 17 val. „Paukštis, kuris neskraido” (Rež. Threes Anna, Nyderlandai, 2007);

  • 2009 m. balandžio 21 d. 17 val. „Priemiesčio šviesos“ (Rež. Aki Kaurismaki, Suomija, 2006);

  • 2009 m. gegužės 12 d. 17 val. „Pavaduojanti mokytoja” (Rež. Ole Bornedal, Danija, 2007);

  • 2009 m. birželio 16 d. 17 val.  „Klasė“ (Rež. Ilmar Raag, Estija, 2007).

„Paukštis, kuris neskraido“ („The Bird Can‘t Fly“)

Išsamus filmo aprašymas
Kovo 17 d. - 17 val.

Melodi skuba į tėviškę, į Pietų Afrikoje esantį Johanesburgo priemiestį. Ji nori suspėti į savo dukters laidotuves, kurią kadaise atstūmė. Dabar čia viskas užpustyta smėlio. Tik nedidelė juodžių grupelė, atskirta nuo civilizacijos, susitaikė su sudėtingu gyvenimu smėlio apsulty. Atvykusi Melodi sužino, kad turi dešimtmetį anūką Riverį. Nors ši staigmena moters nenudžiugina, ji mano privalanti prisiimti globą. Tačiau Riveris nenori pripažinti jam visiškai svetimos močiutės. Berniuko tėvas Skupas, muzikantas ir miestelio paštininkas, taip pat nepageidauja, kad Melodi čia užsibūtų. Tačiau prasidėjusi smėlio audra padeda Melodi ir Riverį pajusti vienas kitam artumą. Melodi supranta, kokią klaidą kadaise padarė. Dabar jos laukia naujas gyvenimas su anūku.

Filmas „Paukštis, kuris neskraido” sukurtas pagal to paties pavadinimo romaną, apdovanotas specialiuoju Sofijos kino festivalio žiuri prizu. Pagrindinį Molės vaidmenį filme sukūrusi aktorė Barbara Hershey - Kanų kino festivalyje dukart pripažinta geriausia aktore.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras