BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Keturračių vairuotojai - kompleksuoti liurbiai

Esmi tuo tvirtai įsitikinęs. Tegu kas nors įrodo priešingai.

Mat tik savimi nepasitikintys skystablauzdžiai, kompensuodami vyriškumo stoką, gali savo pranašumą prieš kitus demonstruoti mechaninėmis priemonėmis. Todėl tie liurbiai perka ATV, kitaip vadinamus keturračiais traktoriais arba motociklais, atsisėdę ant jų įsivaizduoja esą tamerlanai ir mauna į saugomas teritorijas gąsdinti paukštelių ir žvėrelių. Nors tie pusgalviai nesugeba nė penkių kartų prie skersinio prisitraukti, užtat pasijunta galiūnai, kai niokoja trapias pajūrio kopas ir traiško vargšių žuvėdrų lizdelius su kiaušinukais.

Tačiau net ir apžergę tuos traktoriukus jie nėra labai drąsūs. Jei tolumoje pamato žmogų su fotoaparatu, sprunka nuo kelio ir dumia laukais. Kad niekas neužuostų, jog traktoriuko išmetamųjų dujų kvapas susimaišė su tam tikrų iš baimės išleistų išskyrų, rudai nuspalvinusių apatinius, kvapu.

Užtat viešojoje erdvėje tie besmegeniai deklaruoja esantys labai dori ir sąžiningi, o neatsakingai po kopas važinėti mes visi juos priverčiame… Mat iš tiesų jie trokšta savo riaumojančiomis karvėmis važinėtis uždarose teritorijose, tačiau esą mes jiems nesudarome sąlygų. Jų kvailu supratimu, mes visi turėtume susimesti po kelis litus, nupirkti keliolikos hektarų sklypą ir įrengti jiems specialų poligoną.

Tauškalai. Jei jie to iš tiesų norėtų, seniai būtų tokį poligoną patys įsirengę.

Nepateiksiu būdų, kaip būtų galima tuos tešlagalvius iš saugomų teritorijų išvyti. Mat vėl mane apkaltins smurto propagavimu ir nesantaikos kurstymu. Viešojoje erdvėje ir be manęs buvo pateikta daugybė puikių priemonių, kaip tiems skystablauzdžiams parodyti jų vietą. Buvo minimos ir plieninės vielos, ir lentos su vinimis, ir granatsvaidžiai, ir pneumatiniai šautuvai ir net paprasčiausi akmenys. Manau, kad kiekvienas doras ir gamtą mylintis pilietis jau pasirinko priimtiniausią kovos su keturračiais žudikais būdą.

Aš asmeniškai renkuosi metro ilgio mačetę ir Kaukazo aviganį.

Ansas Plonis, www.ve.lt/blog

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Kristina2011-07-04 13:58

Na, gerbiamas autoriau, džiugi diena atėjo ir į Jūsų kiemą. Nebereikia taip neigiamai vertinti šio sporto mėgėjų. Protingi žmonės, protingais darbais sugebėjo taikiai rasti bendrą išeitį tokioms opioms problemoms spręsti.
Patariu apsilankyti motomanai.lt/uz_gamta/ , ten galėsite nuraminti savo, nuo įvairių “skystablauzdžių ir tešlagalvių” , išvargintą galvelę.
Su kuo didžiausia pagarba,
Kristina

Rašyti komentarą

Tavo komentaras