BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kauno Rotušės aikštėje išdygo dviračių medis

Praėjusį savaitgalį Kauno Rotušės aikštę papuošė originali meno instaliacija - dviračių medis. Nenaudojamus dviračius šiam kūriniui padovanojo Kaune gyvenantys dviračių entuziastai.

„Įvairių apklausų duomenimis, dviratį turi net kas antras kaunietis. Todėl Kauną galima vadinti tikru dviratininkų miestu. Tai simbolizuoja ir Rotušės aikštėje išdygęs dviračių medis”, - pasakojo šios idėjos įgyvendinimą iniciavęs Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Didžiąją dalį senų nenaudojamų dviračių instaliacijai padovanojo dviračių entuziastai, tarp kurių - ir keli Kauno miesto savivaldybės darbuotojai. Instaliacijoje panaudotas gėles dovanojo Babtų medelynas.

Įgyvendinti šią idėją padėjo menininkė Jolanta Šmidtienė. Planuojama, kad dviračių medis Rotušės aikštę puoš iki rudens.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Jūratė2013-05-21 06:19

Super! na Kauno menininkai negaliu atsigėrėti, verti didžiausių pagyrimų už kūrybines idėjas ir originalumą, turint menką finansavimą. Čia būna originaliausios ir įdomiausios Lietuvoje Kalėdinės dekoracijos, neatsilieka jie ir dabar, šaunuoliai. Kad taip iš dūšios Kauno valdžia dirbtų Kauno labui …

Rašyti komentarą

Tavo komentaras