BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kauno meras susitiko su tarptautinio projekto „Green Harmony“ dalyviais

Penktadienį Kauno miesto savivaldybėje lankėsi Comenius tarptautinio projekto „Green Harmony” („Žalioji harmonija”) dalyviai, atvykę net iš 7 Europos valstybių. Miesto vadovas Rimantas Mikaitis priėmė gausią delegacija, bendravo su projekto dalyviais, išklausė kaip sekėsi įgyvendinti projekto tikslus. Daugiašalės partnerystės projektas „Green Harmony” orientuotas į vaikų švietimą ekologijos tema.

Mokiniai, mokytojai, tėvai bei vietinė bendruomenė projekto metu įgavo naujos patirties ekologijos, aplinkos ir sveikos gyvensenos srityse. Projekto devizas - harmoningas buvimas su gamta padeda harmoningai vystytis visuomenei.

„Tai ne tik ekologinis projektas, bet ir multikultūrinis, kuris padeda jo dalyviams gilintis į kitų šalių tradicijas, kultūrą. Žinoma, pagrindinės mūsų temos buvo klimato kaita, atliekų rūšiavimas, gamtos apsauga. Šio projekto galutinis produktas - interneto svetainė, kuri naudojama edukaciniais tikslais, kad ne tik projekto dalyviai, bet ir visi vaikai žinotų mūsų įgyvendintus projektus, nuveiktus darbus”, - apie projekto įgyvendinimą pasakojo pagrindinė koordinatorė Paula Odile Dogan (Rumunija).

2007 metais Kauno Šv. Mato vidurinė mokykla buvo projekto „Gyvenkime kartu harmonijoje” dalyvė. Po dviejų metų projektas nuspęsta tęsti, taip gimė „Green Harmony”. Šiame projekto be mūsų miesto mokyklos dalyvauja viena mokykla iš Rumunijos, Maltos, Portugalijos, Turkijos, po dvi mokyklas iš Italijos ir Jungtinės Karalystės.

„Nors tai ir baigiamasis projekto susitikimas, norėčiau visiems projekto dalyviams palinkėti, kad užsimezgę tarpusavio santykiai, ryšiai tęstųsi ir ateityje, toliau vieni iš kitų mokytumėtės ir draugautumėt”, - linkėjo meras Rimantas Mikaitis.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras