BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kauno botanikos sode nemokama čiuožykla


Šaltukas sukaustė vandens telkinius, sudarydamas galimybę mėgautis žiemos malonumais...

Tad visus kviečiame į Botanikos sode veikiančią nemokamą čiuožyklą, kur įrengtas ir rogučių ratas!

Daugiau nuotraukų iš Žiemos šventės, kurios metu įrengta čiuožykla čia.

Kauno botanikos sodo informacija

———————–

Smagi žiemos šventė VDU Kauno botanikos sode

Sekmadienį visi nepabūgę žiemiško oro atvyko į Botanikos sode atidaromą čiuožyklą. Atidarymas buvo numatytas 12 val., bet jau nuo 11 val. aktyviausi ir pareigingiausi Aleksoto bendruomenės centro nariai darbavosi su kastuvais - valė ant tvenkinio susikaupusį sniegą.

Šventės atidarymas, kaip ir buvo numatyta, įvyko 12 val. Visi dalyviai buvo išrikiuoti: su kastuvais sudarė vieną eilę, su pačiūžomis kitą, o su rogutėmis - trečią.

Graži čiuožėjų grandinė, vaizduojanti tigrą, su Aleksoto bendruomenės pirmininku Zenonu Šalna priešakyje, apvažiavo garbės ratą alpink ką tik nuvalytą čiuožyklą.

Susirinkusius pasveikino VDU Kauno botanikos sodo direktorė Vida Mildažienė ir Aleksoto seniūnė Liukrecija Navickienė. Buvo uždegtas šventės laužas, neatsinešę ar neturintys pačiūžų buvo pakviesti dalyvauti įvairiose pramogose ir žaidimuose. Ypač didelio pasisekimo sulaukė sukamos rogutės, kurias išbandė ir maži, ir dideli, o virvės traukimo varžybos buvo vienos iš azartiškiausių.

Smagiai papramogavę šventės dalyviai buvo pakviesti valgyti “Judex” gamintų koldūnų, pasivaišinti arbata.
Aleksoto seniūnija dėkoja VDU Kauno botanikos sodo darbuotojams bei Aleksoto bendruomenės centro nariams už puikią šventę ir galimybę maloniai papramogauti Aleksote.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras