BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kauniečiai Žaliajai knygų akcijai jau paaukojo per 15 tūkst. knygų

Per beveik septynis akcijos mėnesius kauniečiai į miesto seniūnijas ir Knygų turgų atnešė daugiau kaip 15 tūkst. knygų. Už parduotas knygas gautos lėšos skirtos liepų alėjai Karaliaus Mindaugo prospekte atsodinti.

„Pastarosiomis dienomis į surinkimo vietas atnešama daugiau knygų nei įprastai, todėl surinktų leidinių skaičius sparčiai artėja prie 20 tūkst. Manome, kad besibaigiant akcijai prie jos suskubs prisidėti ir dar daugiau kauniečių, todėl galutinis paaukotų knygų skaičius gali būti ir didesnis nei 20 tūkst. Nors liepaitės Karaliaus Mindaugo prospekte bus sodinamos jau šį penktadienį, knygas į seniūnijas ir Knygų turgų dar bus galima atnešti visą savaitę po jo - iki lapkričio 1-osios”, - pasakojo Jonas Plenta, vienas iš „Žaliosios knygų akcijos” organizatorių.

Greta Nemuno nusidriekusi viena svarbiausių ir didžiausių miesto gatvių naujomis liepaitėmis pasipuoš spalio 25 dieną. Medžiai bus sodinami prospekto atkarpoje nuo S. Daukanto gatvės pėsčiųjų tilto į Nemuno salą iki I. Kanto gatvės.

Sodinimo darbai prasidės penktadienį, nuo 9.30 val. Prie jų prisidės ir Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, kiti akcijos partneriai, taip pat ir šios akcijos entuziastai. Knygas galima atnešti į arčiausiai esančią miesto seniūniją arba tiesiai į prekybos miestelyje „Urmas” įsikūrusį Knygų turgų, kuriame jos ir parduodamos, o dalis už tai gautų lėšų skiriamos sodinukų įsigijimui.

Pirmosios akcijos metu prieš dvejus metus surinktos lėšos buvo skirtos sodinti medeliams prie Kauno miesto vaikų darželių ir mokyklų.

Kauno miesto savivaldybės informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras