BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kauniečiai - už progresyvų ir darnų viešąjį transportą

Foto (C) Vitalij Kitov

Vytauto Didžiojo universiteto studentai kartu su tinklapio Kaunastrans.lt kūrybine grupe sukūrė apklausą apie Kauno miesto viešąjį transportą. Ja norima išsiaiškinti viešojo transporto privalumus ir trūkumus, sužinoti galimus problemų sprendimo būdus.

Kauniečių ir miesto svečių, besinaudojančių Kauno miesto viešojo transporto paslaugomis prašoma užpildyti internete patalpintą anketą ir taip padėti smulkiau išanalizuoti viešojo transporto problemas, išsiaiškinti, kodėl dalis kauniečių nesinaudoja miesto viešuoju transportu arba juo naudojasi retai.

Taip pat su kokiomis problemomis susiduria keleiviai, besinaudojantys Kauno miesto viešojo transporto paslaugomis; įvertinti Kauno miesto viešojo transporto veiklos organizavimą.

Jūsų atsakymai - tai mūsų visų vieningas žingsnis į darnų, patogų ir pažangų Kauno miesto viešojo transporto darbą. Atsakymai nebus neišgirsti ir Kauno miesto administracijos Transporto ir eismo
organizavimo skyriaus darbuotojų. Mūsų vizija - modernus ir progresyvus Kauno miesto viešasis transportas ir prie to prisidedame ne tik žodžiais. Mes ne tik naudojamės viešuoju transportu, bet ir skatiname jį būti progresyvia visuomenės dalimi. Kviečiame nebūti abejingais ir prisidėti savo nuomonės išsakymu - užpildykite anketą apsilankę www.kaunastrans.lt svetainėje.

Idėjos iniciatorius
Julius Majauskas
Šaltinis: www.kaunastrans.lt.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras