BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaune diskusija: “Žalias miesto įvaizdis”

Maloniai kviečiame sudalyvauti 2009-06-17 Kauno miesto savivaldybėje organizuojamoje diskusijoje “Žalias miesto įvaizdis: galimybė ar svajonė?”

DISKUSIJOS PROGRAMA

preliminari

„Žalias miesto įvaizdis: galimybė ar svajonė ?”

2009 06 17
BŪTINA UŽSIREGISTRUOTI IKI 2009 06 16 11:00 adresu: raminta.jancauskaite@kaunas.lt

Kauno m. savivaldybė

10:00 - 10:10 Sveikinimo žodis

10:10 - 10:50 Klasteriai ir įmonės verslo modelis: reali galimybė įgyti konkurencinį pranašumą. Klasterių kūrimo formos ir būdai, nauda / Prof. Robertas Jucevičius, Žinių visuomenės institutas.

10:50 - 11:05 Finansavimo galimybės klasterių kūrimui (ES struktūriniai fondai). Gytis Junevičius, Lietuvos Inovacijų centras.

11:05 - 11:20 “Klasterių kompetencijos tinklas: veiklos ir paslaugos”, Audronė Masandukaitė, vyr. projekto vadovė, Lietuvos ekonominės plėtros agentūra

11:20 - 11:40 Ekokultūra Kaune (Tema tikslinama), Linas Kranauskas, Visuomeninis mero padėjėjas

11:40 - 13:00 Žalieji klasteriai Kaune - galimybės, nuomonės, idėjos

Kauno įvaizdis dažniausiai siejamas su žodžiais „Laikinoji sostinė”. Ar iš ties taip ir liks šis miestas tik kažkuo „laikinuoju”, o gal jis gali asocijuotis ir su kitais dalykais? Paskelbtame Kauno Laisvės alėjos idėjos konkurse nugalėtoju išrinktas ekokultūrinis miesto įvaizdis. Ar tai įmanoma? Kaip tai padaryti? Šiuolaikinės vadybos ir ekonomikos teorijos siūlo visą eilę metodų, kaip įgyti konkurencinį pranašumą. Siūlome susipažinti su vienu iš jų, bei galimybėmis finansuoti inovatyvias idėjas. Ir svarbiausia - aptarti ekokultūrinį miesto įvaizdžio aspektą: kiek jo yra šiandieniniame Kaune, kiek galėtų būti ir kokie žingsniai turėtų būti keičiant miesto įvaizdį.

Renginio organizatoriai:

Kauno m. savivaldybės administracijos Miesto įvaizdžio ir turizmo skyrius
VšĮ Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centras
Lietuvos ekonominės plėtros agentūra
Lietuvos Inovacijų centras

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras