BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kartu su sniegu tirpsta konkurso “Sniego žvėrys” trukmė

Kalendoriaus lapelyje dienas skaičiuoti pradeda kovas. Tačiau už lango balta sniego drobule apklota žemė dar neleidžia pamiršti žiemos kvapo. Visgi, jau galima išgirsti pirmuosius pavasario požymius - žvirbliai kasdien vis garsiau bando vienas kitą perrėkti, zylės derinasi balso stygas, repetuodamos gražiausias melodijas, nuo stogų pakutenti saulės smagiai bilda sniego sluoksniai ir melancholišku ritmu į žemę veržiasi pirmieji tirpstantys lašai…

Tuoj žiema išgaruos. Kovo 8-ąją ją vieningu balsu varysime iš savo kiemų, kepdami saulės formą primenančius blynus, ragaudami sotaus karšto troškinio ir sukdamiesi smagiame linksmybių rate. Užgavėnių lauže sudegs piktoji žiemos dvasia ir gyvybės ratas vėl įsisuks. Miškuose, pievose, vandenyje vėl pasigirs knibždesys, šlamesys, šnaresys - žvėrys, paukščiai ir vabzdžiai pasiners į kasdienius savo ritualus.

Belaukdami dar vieno stebuklingo gamtos virsmo meto, pasidžiaukime paskutiniu (tikriausiai) sniegu. Nors kalendorinė žiema jau baigėsi - konkursas “Sniego žvėrys” svečiuosis tol, kol bus medžiagos kurti. Todėl nepramiegokite paskutinės progos išlaisvinti kūrybines galias ir nulipdyti savo sniego žvėrį, kaip tai padarė viena konkurso dalyvė iš Kretingos.

“Vyras nemėgsta katinų ir neleidžia jų laikyti namuose, už tad nusilipdžiau didelį sniego katiną! Gaila tik, kad džiugino jis mane neilgai. Ištirpo po kelių dienų. Bet buvo drąsus ir savas katinas, kieme lakstančio dogo neišsigando” - šmaikštavo sniego “augintinio” šeimininkė.

Nuotraukas skraidinkite elektroniniu paštu ramune.mikitiejeva@gmail.com iki pat paukščių sugrįžimo dienos - kovo 19 d.

Visi vaikai į pašalius - kūrybingo kiekvienam pavasario!

Kauno marių regioninio parko direkcijos informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras