BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką veikia JAV ambasadorius Lietuvoje?


(c) AM nuotrauka

Jau tapo tradicija, kad JAV ambasadorius John Albert Cloud pasikeitus aplinkos ministrui ateina apsižiūrėti naujos padėties. Aplinkos ministerija pranešė, jog 2009 m. kovo 30 d. ministras Gediminas Kazlauskas susitiko su JAV ambasadoriumi, kuris tradiciškai domėjosi klimato kaitos tema ir Lietuvos požiūriu į genetiškai modifikuotus organizmus (GMO).

Primename, kad JAV ambasadorius 2008 m. vasario 27 d. lygiai su tokiais pat klausimais buvo atėjęs pas naujai aplinkos ministro pareigas pradėjusį eiti Artūrą Paulauską.

Įdomu kodėl JAV ambasadorių Lietuvoje labiausiai domina GMO klausimai. Kodėl neskiriama dėmesio visiems kitiems aplinkos klausimams - atominei elektrinei, atsinaujinančiai energetikai, miškų būklei, nelegalių statybų problemos sprendimui (kuo domisi ir už ką Lietuvą giria, pavyzdžiui, britai), bioįvairovės apsaugai, ekologinių ūkių padėčiai arba, kad ir ta pačia žvejyba (juk Lietuva žvejoja tuose pačiuose vandenyse kaip ir JAV ir gali turėti bendrų interesų)?

Tiek Artūras Paulauskas, tiek Gediminas Kazlauskas ambasadoriui atsakė, kad Lietuvos Vyriausybė GMO atžvilgiu laikosi atsargumo pozicijos ir jos nekeičia. Apklausos rodo, jog apie 60 procentų Lietuvos visuomenės turi neigiamą požiūrį į GMO.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

kostia2009-04-02 17:07

GMO jankiai mato kaip vieninteli pasaulio gelbejimo siauda. O kad salia Klaipedos nuo genetiskai modifikuotu kukuruzu isgaiso bites - faktas.

Saulius 2009-04-02 21:19

Bitės negaišta- miršta.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras