BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jurijaus Logvinenko krosnies statybos seminaras

Balandžio mėnesį vyko krosnies statybos seminaras, kurį vedė Jurijus Logvinenko. Seminaro aprašymą ir nuotraukas galima peržiūrėti paspaudus nuorodą ekomeistras.lt.

Gegužės pabaigoje Vilniaus rajone numatomas antrasis J. Logvinenko seminaras.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

Vilda2013-11-27 12:00

Noriu išgelbėti žmones nuo ‘krosninino’ Jurijaus seminarų ir krosnies statymų. Mūsų krosnį ~2010 metais statė būtent jis. Šiuo metu kiekvieną kartą kūrenant krosnį atsiveria vis naujos skylės tarp plytų, tarp plytų ir duonkepės bei židinio, skylės veriasi net II aukšte kur kaitra nėra tokia didelė. Pačioje židinio angoje kur kaitra didžiausia jau krenta plytos. Dūmai eina net žmogui matoma akimi. Vieną kartą Jurijus buvo atvykęs, jokių priežasčių ar pasiūlymų nepateikė, už jį tą padarė kartu su juo buvęs sumanesnis vaikinukas. Jie kartu išvalė krosnį, užtepė molio tiesiai ant trūkimų, duonkepio iš kurio kurėnimo metu virsta dūmai net netvarkė (nežiūrint to kad su juo atvykęs vaikinukas sakė kad reikia). Už tai paėmė 100lt suvertės bėdą ant to kad mes krosnies nevalėm ir apie jas nieko neišmanom. Nesunku nuspėti kad jau antrame kūrenime visos tep-lep skylės vėl atsinaujino. Antru mano prašymu atvykti jis atsisakė taisyti savo statinį už dyką ir dingo. Panaršius jo pavarde google radau daugiau nusivylusių ir netgi jau nugriovusių jų statinius (http://sodyba.org/?site=pastataipush&id=33). Kadangi tai yra ne juokas nes yra rizikuojama žmogaus gyvybėmis ieškau daugiau žmonių nukentėjusių nuo šio ‘krosnininko’. Kreipkitės vildag@gmail.com.

Aleksandr2013-11-29 10:00

Sveiki. Noriu atsakyti į Vildos komentarą ekonaujienose, ekomeistre, sodyboje ir feisbuke. Kai pradėjau domėtis Kuznecovo krosnimis, vienintelis krosnininkas bent jau bandantis kažką panašaus daryti, kurį radau internete lietuvių kalbą buvo J. Logvinenko, taip pat radau kelis teigiamus atsiliepimus apie jo darbus. Dabar, po jo seminaro, dalyvavimo I. V. Kuznecovo seminare Kretingoje, bendravimo su Nekomercinės partnerystės “Kuznecovo krosnių sistemos pletra” nariais, jūsų ir kitų žmonių atsiliepimų suprantu, kad Jurijui pačiam dar reikia žymiai kelti savo kompetenciją.

Aleksandr
http://ekomeistras.lt
aleksandr@ekomeistras.lt

Rašyti komentarą

Tavo komentaras