BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jei jau perki, tai pirk EKOdovanas

Ekonaujienų redakcija laikosi nuomonės, kad geriausia yra nepirkti. Tačiau tiems, kurie niekaip negali nepirkti, patariame bent jau pirkti ekologiškus produktus. Lietuvoje yra jau daug įvairių ekologiškų produktų - maisto, higienos prekių, buitinės chemijos… Šį kartą pristatome ekologiškus niekniekius. Rengiate konferenciją ir norite dalyviams įteikti po šratinuką su savo atributika - pirkite ekologišką. Norite paskatinti savo klientus susimąstyti apie aplinką, padovanokite jiems po raktų pakabuką, padėkliuką ar tiesiog maišelį - tik ekologišką. Einate į svečius ir jaučiate, kad reikia nunešti kokią nors smulkią dovanėlę - pirkite ekologišką. Viso to galite įsigyti internetinėje parduotuvėje www.ekodovanos.lt.

Apie EKOdovanas:

Specializuota EKOlogiškų dovanų ir suvenyrų interneto svetainė atsirado vis populiarėjant ekologiškiems produktams ir klientams pageidaujant.
Tai bene pirmoji tokia svetainė Lietuvoje.

Džiaugiamės, galėdami pristatyti ekologiškų produktų asortimentą. Visi čia esantys produktai yra natūralūs arba perdirbti, savaime sunykstantys, išlaikantys ekologinę pusiausvyrą, naudojantys saulės ir vandens energiją arba ją tausojantys.

Mūsų EKOlogiški produktai: rašymo priemonės, raktų pakabukai ir kaklajuostės, priemonės konferencijoms, seminarams, biuro reikmenys, kilimėliai kompiuterio pelei, krepšiai, EKOlogiška elektronika, gėlės, kepurės, drabužiai ir daug kitų.
Ir visa tai - su Jūsų įmonės logotipu ar prekiniu ženklu.

Esame tikri, kad galime palaikyti Žemę sveiką, laimingą ir žalią siūlydami aplinkai nekenksmingus ir mielus suvenyrus palankiomis kainomis.

EKOdovanos kviečia ir Jus prisijungti ir atrasti sveikesnį gyvenimo būdą.

Tapkite draugiški aplinkai - užsisakykite ekologiškų suvenyrų vietoje įprastų!

Ekologinis post scriptum:
Dar kartą pakartojam - geriausia nepirkti, bet jei negalite nepirkti, tai pirkite ekologišką.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Mantas2009-07-24 09:05

Aha, ekologijos mados… Kuo toliau, tuo daugiau verslo, o ekologija net nekvepia. Vietoj to, kad sveiką ir simbiotinį gyvenimo būdą propaguot, tai ir toliau pataikaujama vartotojiškos visuomenės tuštybei. Negarbinga.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras