BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

JAV šeima per metus išmeta maisto už 5300 litų

Vidutinė JAV keturių asmenų šeima per metus išmeta maisto už 500-2000 dolerių (apie 1300-5300 litų). Tiems, kurie nori sutaupyti, pirmiausia derėtų patarti nepirkti maisto, kurio nevalgys. „Wall Street Journal” praneša, kad didžiausią išmetamo maisto dalį - 25 proc. - sudaro daržovės.

2010 metais Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) šiukšliadėžėse atsidūrė 33 mln. tonų maisto, rašo newser.com.

Jei pirkėjai į parduotuvę neatsineša iš anksto pasiruošto reikalingų maisto prekių sąrašo, jie rizikuoja pervertinti savo valgymo galimybes ir prisipirkti kur kas daugiau, nei gali suvartoti per tam tikrą laiką.

Taip pat tyrėjai atskleidė, kad šiuolaikiniai pirkėjai linkę pirkti didesniais kiekiais ne tik todėl, kad nori apsirūpinti maistu ilgesniam laikui, bet ir parduodamos didesnėmis pakuotėmis prekės dažniausiai kainuoja pigiau, tad jas rinkdamiesi pirkėjai įsivaizduoja taupantys.

Vis dėlto, nusipirkę per didelį maisto kiekį, žmonės ne sutaupo, o maistą ir pinigus paleidžia vėjais - maistas sugenda ir jį tenka išmesti lauk.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Darius2012-03-23 15:57

Didesnę pakuotę perkant tikrai sutaupai, tiesiog reikia prieš perkant įvertinti savo situaciją ir kaip minėta straipsnyje eiti su prekių sarašų į parduotuvę.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras