BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jaunieji teisininkai kviečia diskutuoti apie gyvūnų teises

Gegužės 5 d., trečiadienį, 15 val. Europos studentų teisininkų asociacijos Lietuvos nacionalinės grupės Vytauto Didžiojo universiteto filialas (ELSA VDU) kartu su Vilniaus universiteto filialu į viešą diskusiją kviečia visus besidominčius gyvūnų teisėmis bei susirūpinusius dėl jų apsaugos neveiksmingumo.

Diskusija „Aš turiu teisę, o jis?“ vyks VDU rūmuose (K. Donelaičio g 60, 512 aud.), renginyje dalyvaus žymūs visuomenės veikėjai, politikai, teisininkai, gyvūnų teisių draugijų nariai.

„Pastaruoju metu informacinėje erdvėje pasirodė daugybė pranešimų apie netinkamą ir žiaurų elgesį su gyvūnais, įvairius bandymus. Gyvūnai – ne daiktai, jie nėra mūsų nuosavybė, mes neturime teisės ant jų išlieti susikaupusį pyktį ar neapykantą“, - apie konferenciją organizuoti paskatinusias problemas kalbėjo organizatoriai.

Vienas pagrindinių renginio tikslų – aptarti, kokias teises turi gyvūnai Lietuvoje ir  kaip šios teisės saugomos užsienyje, kodėl dažnai išgirstame apie Lietuvoje skriaudžiamus gyvūnus ir kodėl jų teisių apsaugos teisinis aparatas mūsų šalyje neveiksmingas.

Renginio plakatas.

Vytauto Didžiojo universiteto informacija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras