BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Įvertinkime ūkininkus ragaudami jų vaišes

Gegužės 31 d. 12-16 val. vyks nemokama Ūkininkų gėrybių ragavimo šventė „Už savus”. Jos metu bus galima susipažinti su ūkininkais nemokamai ragaujant jų gaminių. Prie akcijos prisijungsiantis Jurgis Didžiulis padės išrinkti aktyviausius ūkininkus.

„Palaikyti tuos, kurie dirba mūsų žemę, gamina skanų maistą ir saugo tradicijas galime ne tik pirkdami. Geras žodis, pagyrimas draugams gali būti svarbesni nei piniginis indėlis į vieną pirkinį. Šventės tikslas yra išdalinti kuo daugiau ūkininkų kontaktų žmonėms, juos supažindinti tikrąja to žodžio prasme”, - sako vienas iš iniciatyvos „Už savus” dalyvių Jurgis Didžiulis.

Nemokamos Ūkininkų gėrybių ragavimo šventės „Už savus” metu ūkininkų kontaktus bus galima gauti jau kiek primirštu būdu - atsiplėšti nuo skelbimo su iškirptais lapeliais. Kiekvienas nuplėštas lapelis virs vienu balsu, o daugiausiai tokių balsų surinkę ir kitaip pasižymėję ūkininkai gaus specialias dovanas ir įvairius simpatijų prizus.

Nemokamoje ragavimo šventėje, be kita ko, bus galima sužinoti kuo ypatingas šviežias šiųmetinis medus, įvertinti naujus sūrininkų pasiekimus, gauti žolininkų patarimų. Daugelis ūkininkų ne tik pristatys savo gėrybes, bet ir jomis prekiaus.

Šventės organizatoriai tikisi, jog ūkininkai iš šios šventės turės ilgalaikės naudos. „Jei žinai iš kurio avilio tas medus ir matai jį siūlančio bičiulio akis, nesinorės pirkti keliais litais pigesnio iš nežinomo prekeivio. Pas nuoširdžiai dirbantį žmogų visuomet norisi sugrįžti”, - sako VCUP generalinė direktorė Ona Nevinskienė.

Verslininkų ir menininkų iniciatyva „Už savus” skirta palaikyti tuos, kurie dirba ir kuria arčiausiai mūsų. Visomis „Už savus” akcijomis ir veiksmais siekiama konkretaus rezultato, šiuo atveju - supažindinti vilniečius su kuo daugiau ūkininkų ir išdalinti kuo daugiau jų kontaktų.

Ūkininkų gėrybių ragavimo šventės „Už savus” rėmėjai yra Vilniaus centrinėje universalinė parduotuvė (VCUP). Organizuodamas šią šventę prekybos centras siekia padėti ūkininkams, suteikti papildomų galimybių prekybos centro lankytojams ir jame dirbantiems žmonėms.

Daugiau informacijos: www.vcup.lt, www.uzsavus.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras